Додано
20.07.23 05:39:38
Обираємо обкладинку!
Вітаю!
Доки Лія ("Наложниця Темного Лорда", 18+) розмірковує над тим, чи приймати на віру подробиці минулого свого володаря, захотілося мені трошки змін ;) Тому пропоную вам обрати обкладинку.
Це та, що зараз.
А на заміну їй пропоную якусь із цих.
Як хтось із вас міг здогадатися, на першій обкладинці Лія - у своєму весільному вбранні, описаному на початку книги)) А на другій обкладинці - то вже трохи забігаємо вперед, бо зараз у них... дещо інші відносини ;)
Тож, варіант 1, варіант 2 чи залишити поточну?
Анні Флейм
2495
відслідковують
Інші блоги
Вітаю мої любі, саме сьогодні об 14 за київським часом я разом зі своєю новою історією приєднуюся до флешмобу Мелодія кохання від неймовірних і чудових, а ще (не побоюся цього сказати) не менш талановитих авторок Букнету Крісті
Скажіть, ви коли-небудь думали про те що таке кохання? Чи прив'язано воно до фізичної присутності людей, чи може воно виникнути коли ви за 1000 км один від одного? Що воно таке кохання і що потрібно щоб воно з'явилось. Ця
✨️Доброї ночі, дорогі читачі! Перед сном маю для вас приємну новину. ❤️ На книгу «Вечір, який змінив усе» зараз діє знижка. Якщо ви давно хотіли познайомитися з цією історією, зараз чудова нагода. Бажаю
Долучаюся до літературного флешмобу «Мелодія кохання» та щиро дякую організаторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ за натхненну можливість розповісти про історії, у яких любов стає голосом душі. Для
Друзі, вибачте за пропущені дні без нових розділів до "Небезпечних чоловіків для чужинки"❤️ Дякую всім, хто чекає на продовження і залишається зі мною та героями цієї історії. Щоб надолужити пропущене, сьогодні
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМені та що зараз більше подобається!
Доброго дня, довподоби та що зараз. Всі вони викликають різні думки. Перша-мужній владний чоловік та яскрава, тендітна, незалежна героїня. Друга- дівчина більш схожа на сильну відьму і чоловік, як охоронець збоку. Третя-«Анжеліка, маркіза янголів»)більш пасуватиме до історичних романів. Вибір за автором ;)
Юля, О, дякую за асоціації))
Саме заради них і спитала, бо сама можу вбачати одне, а читачі - зовсім інше)) Про Анжеліку якось навіть не подумала :-D
Поточна гарна або 2
Тетяна Маркова, Я, як автор, хочу все й одразу :-D
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати