Додано
19.07.23 23:44:43
Новинка!
Привіт, мої любі!
Дуже за вами всіма скучила, але складні життєві ситуації трішки вплинули на можливість активно викладати нові твори. Тому зараз хочу познайомити вас з невеличким оповіданням-фанфіком, до якого мене спонукала ще одна наша авторка і чудова художниця Mags. Ніколи не думала, що таке писатиму, але як виявилось "Ніколи не кажи "Ніколи"". Сподіваюсь вам сподобається, а також що в найближчому майбутньому уже повернусь зі своїм новим твором, який тільки й чекає на завершення.
"Куди приводять сни"
https://booknet.ua/book/kudi-privodyat-sni-b417080

Amara
120
відслідковують
Інші блоги
Моє мовчання братові, схоже, сподобалося. Він сприйняв його за ознаку покірності, що вважається головною чеснотою таринських жінок. Надір навіть заспокійливо посміхнувся і спробував мене втішити: – За умовами контракту,
Поки я дописую фінальні сцени «Ляльковода», думки вже поступово перетікають у нову історію. Я декого вам показувала за цей час, але свого фаворита ще ні. Від нудьги вчора зліпила концепт-обкладинку. Це лише
Щасливий кінець казки! Король і фенікс. Дорогі читачі, дякую що ви зі мною, і за ваші чудові коментарі!❤️ За сердечка, та підписки! Всім гарного дня!
Зловила себе на думці, що не завжди є умови для того, щоб писати кожен день, буває навіть, що тиждень нічого не пишеться. Ви себе дисциплінуєте і змушуєте чи все ж покладаєтесь на натхнення? Де цей баланс між "регулярно оновлюється",
Всім привіт презентую свою першу книгу. Буде відверто, гаряче та ємоційно. «Любов і ненависть — це дві сторони одного ножа. І я вже не розумію, в який бік він повернеться, коли я встромлю його в серце.» Сіра
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЦе фанфік по чому?)
Ярко, Тоді запрошую в гості на почитати ;)
З задоволенням хотіла б дізнатись ваші враження.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати