Недо[автор]

Слава Україні!

 

Списали мене? А я повертаюсь до літературного життя, як той фенікс... вкотре. Не таких авторів ви звикли бачити на просторах Букнет, одні строчать романи за романами, інші по кілька одразу. Я трохи не з цієї категорії, можливо десь трохи лінуюсь, деколи не вистачає натхнення. Але випала я по причині яка спіткала мене й минулого разу. Токсикоз. Так-так, я чекаю на дитину. В жовтні стану багатодітною мамою, хоча досі відчуваю себе підлітком. Нормально це в двадцять сім років? Напевно що так. Що таке двадцять сім проти цілого життя.

Але не проте хотіла сказати. У відкритий простір випустила нову главу, тож запрошую зазирнути до Марго, в якої обставини життя не такі веселі, але це поки що.

Дякую усім хто писав в особисті, питав чи все гаразд! Це неймовірно приємно♥️

Стабільності не обіцяю, але старатимусь)

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ярко
20.07.2023, 00:12:03

Мої вітання!
Щиро тішуся вашому поповненню!
Наснаги і завзяття!

Стася Павлів
20.07.2023, 09:28:28

Ярко, Дякую♥️

ГЕРОЯМ СЛАВА!Нехай токсикоз відступає і дозволяє Вам насолоджуватись найкращим етапом у житті!!Міцного здоров'я Вам і малюку)

Стася Павлів
19.07.2023, 16:43:55

Наталія Корякіна, Дякую, він вже зник))

avatar
Valentina Daleka
19.07.2023, 15:09:24

Героям Слава!!!Вітаю з поверненням і вдалої вагітності.Мирного,тихого дня.

Стася Павлів
19.07.2023, 15:28:22

Valentina Daleka, Дякую ♥️ Мирного неба!

Інші блоги
Вона на ринзі ...
- Захар. Я чесно не знав, блін, хотів бабла підняти. - з ходу зустрів мене директор. Останнім часом я клуб закинув, довірив йому. - Кажи. - Я домовився за бій дівчат. - Хто дозволив? - запитав я, піднявши очі
Трохи суму...
Сьогодні дізналася, що Букнет покинули дві чудові авторки, що підтримували та надихали мене протягом тривалого часу – Ева Роман і Діана Козловська. Знаю, що вони продовжують творчий шлях, але все одно сумно, що не буде
Пошта - неочікувана актуальність
Привіт ❤️ Я тут перечитувала текст, який готую до публікації, і зупинилася на одному уривку. У світлі останніх подій він раптом став для мене кумедним — попри всю серйозність ситуації, як у книзі, так і в реальному
Нарешті я це зробила !
Місяць я писала, писала і нарешті дописала !.. Ні, не книгу ! Лише 31 розділ "Вартової трояндових воріт". Але краще робити довго та погано ніж не зробити взагалі. 31 розділ Дякую тим людям, які продовжували читати
І хто він взагалі такий?
Моє мовчання братові, схоже, сподобалося. Він сприйняв його за ознаку покірності, що вважається головною чеснотою таринських жінок. Надір навіть заспокійливо посміхнувся і спробував мене втішити: – За умовами контракту,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше