Спокуслива новинка

Усім привіт!
Зустрічайте неймовірно літню, надзвичайно спекотну та спокусливу історію кохання: "Удар з наслідками"

 

                                                     

 

Анотація:

- Ти що тут робиш? - пропищала в розпачі й відступила. Може, я перегрілася на сонечку? Не натягнула кепку от і припекло голову. Тому мені ввижається той, кого найбільше бажаю побачити поруч.
- Це мій номер, взагалі-то, - чоловік схрестив руки на грудях.
Але, якщо він моя галюцинація, то чому голос настільки виразний, з нотками обурення?
- Мій! - показала ключ і тоді Максим примружився.
Його шок минув миттєво, тому чоловік повільно почав наближатися. Як хижак повільно крався до жертви... Я відходила доти, доки не вперлася спиною в стіну. Нахилившись до мого обличчя, Максим зашепотів, огортаючи шепотом свідомість, як густим медом:
- Так твій чи мій?
- М-м-мій...
- Впевнена?
- Т-а-а-а-к...
- Але він і мій теж. Як будемо ділити?
- Ділити? Нічого я ділити з тобою не буду!

 

Уривок:

- Максиме, перш ніж я скажу, що хочу від тебе, просто зрозумій, я можу довіряти в цьому плані тільки тобі.

Я напружився всім тілом, навіть із силою стиснув телефон у руці. Та що вже могло статися? До чого такі крайнощі? Якось стало неспокійно...

- Ілля Ярославовичу, скажіть чесно, ви вляпалися в неприємності, і мені тепер потрібно допомогти заховати вам труп? - я засміявся, але тренер жарту не зрозумів.

- Якби справа була лише в трупі, я б так не напружувався. Коротше, Максиме, справа серйозна. Моя дочка, моя квіточка, моє янголятко, моя маленька дівчинка...

- Ілля, переходь до справи! - почув незадоволений жіночий вигук і в одну мить важко звалився на лавку. Дочка... Маша? Що з нею? Якщо якийсь виродок її образив, знайду і руки відірву!

Але перш ніж у мене від страху потемніло перед очима, тренер пояснив із бурчанням:

- Моя Маша втекла на море. Одна, розумієш? А навколо знаєш як багато всяких різних виро...

- Ілля! - знову вигук, як я зрозумів, його дружини - Василини.

- Так, гм, про що це я. Максиме, я тебе благаю, приглянь за нею. Ти ж бачив мою Машулю на фото, вона ж така тендітна і ніжна, така... - цього разу тренера зупинив я:

- Але, Ілля Ярославович, чому я? - буквально стогнав у розпачі. - Попросіть вашу другу доньку або ще когось.

- Тільки Даші там не вистачало! - злісно вигукнув він. - Ні, Максиме, ти не розумієш. Маша, вона ж така тендітна, її так легко ранити. Та й потім, коли востаннє ти брав відпустку?

- Ой, та попроси Єгора і все. Чого причепився до хлопця.

- Добре, я поїду! - сам не зрозумів, чому так різко погодився.

Але щойно почув ім'я Єгора, як розум відключився. І ввімкнувся посилений режим дурних ревнощів.

- Чудово, хоча б зможу зі спокійною душею продовжити свій медовий місяць.

Угу, ви спокійно, а я? Чорт забирай, Максиме, куди ти встряг? Хоч розумієш, наскільки нереально буде виконати прохання Іллі Ярославовича? Ну... відганяти від дівчини інших мужиків, припустимо, я зможу. А як утримати її подалі від себе?!

 

 

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
«погляд під вуалью»
✨ Знайомтесь — моя нова історія «Погляд під вуаллю». Деякі історії не починаються з правди. Іноді все починається з одного вибору, наслідки якого наздоганяють через роки. Таємнича Дама. Дивні
Бдсм має правила (анонс)
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
Подяка підписникам.
УВАГА - СПОЙЛЕР Сьогодні кількість моїх підписників сягнула 400. Для когось цифра невелика, а для мене це шлях у більше ніж рік. І тепер я точно знаю, що мої книги цікаві, їх люблять, читають і чекають на новинки. Тому я
Дорогі читачі
Щиро радію кожному новому читачу, дякую що ви доєднуєтесь! Бажаю вам всім щастя, миру і злагоди)))❤ Всім гарного дня! Підписуйтесь, ставте вподобайки, та читайте! Дякую що ви зімною)))
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше