А ви ходили скати красти?

Слава Україні!

         Зізнавайтеся чесно, хто ходив вчора шукати квітку папороті, а, може, хто Івана шукав?)) Бо нині я їхала просторами місцини, де провела дитинство та юність, і подивувалася, що зовсім не видно молоді. От хоч вовком вий, а ніхто не вийде та не вспокоїть оте придурошне))

         І я згадала своє дитинство. Як ходила з братом та гоп-компанією на польовий скати красти для вогнища. Так-так, було у вашої авторки і кримінальне минуле. Я була вже доросла, мені стукнуло аж десять!

         В лісі дров було взяти ніяк – лісник був страшний дядько, а вдома за таке батько зробив би дупу синю. От і викручувалися як вміли, тому що дуже хотіли відчуття свята. Ми креативили як могли. А ознакою шани та визнання в чималій замурзаній братії було притягнути здоровецького ската від кіровця, наприклад, чи хоча б якогось МТЗ. От ми й бігали на польовий.

 І завжди примудрялися приволочити кілька штук. Великою майстерністю було поцупити омріяний об’єкт, заховати його в колгоспному горосі або житі, а тоді знайти)) Бо траплялися випадки, коли не знаходили, наче корова язиком злизала.

І ви не почуєте заїждженої пластинки, що тепер діти не такі, бо вони справді інші – мудріші за нас. Для них ніч на Івана Купала  - то пережиток минувшини і біс його зна нащо через те багаття стрибати, вінки плести та на воду пускати: коханий все одно знайдеться через соцмережі)) То ми мусили якось викручуватися.

Ну, а як викрутяться Адам та Єва – це вже зовсім інша історія, проте не менш захоплива))

        

Зігрій цілунком

 Мій вам цьомчик. Зустрінемося на сторінках книги))

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Vita Melnychuk
07.07.2023, 23:08:07

Ох і хлинули спогади...я росла в селі,з бабусею і дідусем (батьки розлучилися, коли мені було 10, сестрі 8) мама лишилася в місті, бо там робота була,а в ті роки то було дуже важливо,бо треба було нас на ноги ставити,а пенсія була мізерна...хоч і працювати доводилося важкувато,бо і кінь був,і корова,свині, птиця, але то було щасливе дитинство -з біганиною босоніж по росі і баюрах,з пиріжками з болота,з купанням у сільському ставі (разом з жабуринням і качками)А на Івана Купала робили букетики з квітів і прикрашали вербу,а потім купали у річці. Кожен брав собі гілочку і вдома кидав в огірки, щоб родили (так бабця казала) Теперішні діти цього не знають,а коли розказуєш то дивляться на тебе ніби ти з іншої планети)))

Показати 8 відповідей
Vita Melnychuk
08.07.2023, 10:12:02

Інна Камікадз, Так, так,у них тепер інші зацікавленості, все інше...а моє село навпаки -скоро не буде взагалі людей,одні старенькі, молодь втікає до міст, де більше перспектив. Їдеш бувало і серце стискається,бо кругом пусті хати заросли...

avatar
Melanie Skonechny
07.07.2023, 20:15:46

Ой було діло.. Заради камери для річки, але ж це не дівча а справа і був вирвиголова, який казав "пішли за компанію". А молодь шкода. Далі телефона життя не бачать. ?

Показати 7 відповідей
Інна Камікадз
08.07.2023, 09:56:27

Dana, компанія - то річ дуже неоднозначна. Колись я пішла з компанії, яка вважала нормальним йти поночі до хлопців в ліс))

avatar
Олена Гушпит
07.07.2023, 21:29:57

Ой,булооо...!!! )))Дякую за теплі спогади...!!! ❤❤❤

Показати 3 відповіді
Інна Камікадз
08.07.2023, 08:21:14

Зоя, наші батьки навіть не знали, що ми по ті скати ходили. Хоча, може й здогадувалися, але вдавали, що не помічають))

avatar
Венера Савмар
07.07.2023, 20:50:02

Інно, ви повернули мене в дитинство...така ностальгія. Попри те, що жили ми в совку, дитинство в нас було цікаве і таке яскраве. Теперішні діти якісь рафіновані. Мої старші ще мають що згадати, а за маленьку доньку в мене душа неспокійна.

Показати 4 відповіді
Венера Савмар
08.07.2023, 08:03:12

Інна Камікадз, ❤️❤️❤️

А ми багаття палили з сухих кізяків,бо поряд був луг,де випасали колгоспних корів,то того добра було валом.)) А скати ми обмотували паклею,змочували керосином, запалювали і пускали з високого горба. Гарне було дитинство, завжди на вулиці і в русі. А діти їздили на канікули теж в моє село,тільки тоді вже робили театралізоване дійство на березі Псла, пускали вінки, варили кашу величезний казан та теж стрибали через вогнище. А в цьому році зробили свято вдень для діток біля будинку культури. Прививають любов до своїх коренів.

Інна Камікадз
07.07.2023, 23:19:02

Наталья Русанова, То ви були ще крутіші, аніж я)) Правда, у нас горба не було. З берега річки у воду запускали колесо)

avatar
Lara
07.07.2023, 21:58:41

Ех... не ходила(((

Інна Камікадз
07.07.2023, 22:03:57

Lara, Ти багато втратила)) Незабутні спогади

avatar
(Ivanka)
07.07.2023, 20:17:22

Дякую, Інно ✨✨✨

Інна Камікадз
07.07.2023, 20:27:44

(Ivanka), Завжди будь ласка❤️❤️❤️

Інші блоги
Книга, яку варто прочитати: Війна
Книги, що залишають рубець на серці: чому варто прочитати «Війну» Автор: Монашка Бувають історії, які ми читаємо заради сюжету. А бувають ті, що залишаються з нами надовго — змушують переосмислювати прочитане,
Знижка на заверешену книгу!
Вітаю любі читачі, сьогодні на книгу «Мама для доньок фермера» діє знижка 20%! ❤️ Це тепла сімейна історія про батька-одинака та невпевнену в собі героїню, яка в один день втрачає роботу, коханого, а невдовзі
Гаряча знижка - Дружина Ворона
Всім привіт! Не пропустіть гарячу знижку! Він - жорстокий бандит, а вона - лікар. Він забирає життя, а вона - рятує. Вона побачила те, чего не мала і тепер у нього наказ її вбити, але він замість цього пропонує угоду - заміжжя
Суперзнижка - Кохана Демона!
Дівчата, не пропустіть гарячу знижку на повний текст! Владний, жорсткий, небезпечний, сам собі влада та закон. Такому не відмовляють. Ніколи! А вона ризикнула. Бо заручена з іншим і їй байдуже на його владу та гроші. Але його
Заміна обкладинки
Пані та панове! Дорогі читачі! Тепер я зрозуміла, які обкладинки тепер в тренді... І нарешті: 1 Було І нарешті остаточний вибір: Як вам?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше