Додано
02.07.23 13:28:36
"Гальшка Острозька", паперове видання від Ксд
Вітаю!
Нарешті на початку цього року у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля» вийшла моя книга «Гальшка Острозька». Через рік після запланованого терміну. А все через кляту війну, яка принесла стільки горя нашій країні...
«Вона була найбагатшою та найвродливішою спадкоємицею Речі Посполитої. Батько - князь зі славетного роду Рюриковичів, мати - позашлюбна донька короля Польщі. Здавалося, що їй судилося безхмарне та щасливе життя. Але невблаганна доля розпорядилася інакше...»

Якщо хтось бажає придбати книгу з найкращими побажаннями від автора, пишіть сюди, на моїй сторінці або у приватні повідомлення. Або на електронну пошту: zvirina73@gmail.com
Ціна: 230 гривень + доставка Новою або Укрпоштою.
Ірина Звонок
480
відслідковують
Інші блоги
Друзі, хочу з вами поділитися чудовою рецензією на мою книгу "Хвилі, штиль і зорепад" , яку написала Анастасія Чепіжко ❤️ Мені надзвичайно приємно усвідомлювати, що моя творчість подобається іншим та викликає
— А у вас є собака? — несподівано для себе запитую я, вивчаючи чоловіка, поки він мене не бачить. — Є! — відповідає він, і його обличчя миттєво змінюється. Погляд стає м’яким, і навіть зморшки біля очей розгладжуються.
Марафон літнього читання набирає обертів! Моя книга «Безлюдний острів» теж долучилася до цього неймовірного марафону. Літо – час, коли душа просить романтики, пригод, гарячих емоцій, нових знайомств, запаморочливих
Для мене написання книг було недосяжною мрією, яка крокувала за мною німою тінню упродовж життя. Про що б я не думала, що б я не бачила — все завжди перетворювалося на сюжет. Я писала книги олівцем у зошиті. Їх читали
Вже завтра на книгу Між двох тіней буде знижка.✨ Тож якщо ви ще не придбали цю історію, це чудова можливість це зробити. Це найнижча ціна на книгу, дешевше вже не буде. Тому не пропустіть цей момент познайомитися
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю, це хороша новина :)
Наталка Черешня, Дякую!
А я поспішила і вже придбала в іншому видавництві значно дорожче... Проте книга того варта! Дякую автору!
ІРИНА КОЗАЧЕНКО, Дякую за відгук! Мені теж шкода, що ви придбали книгу не у мене, але я дуже рада, що вам сподобалося! )
Вітаю!
Рома Аріведерчі, Дякую!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати