"Гальшка Острозька", паперове видання від Ксд

Вітаю!

Нарешті на початку цього року у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля» вийшла  моя книга «Гальшка Острозька». Через рік після запланованого терміну. А все через кляту війну, яка принесла стільки горя нашій країні...

«Вона була найбагатшою та найвродливішою спадкоємицею Речі Посполитої. Батько - князь зі славетного роду Рюриковичів, мати - позашлюбна донька короля Польщі. Здавалося, що їй судилося безхмарне та щасливе життя. Але невблаганна доля розпорядилася інакше...»

 

 

Якщо хтось бажає придбати книгу з найкращими побажаннями від автора, пишіть сюди, на моїй сторінці або у приватні повідомлення. Або на електронну пошту: zvirina73@gmail.com

  Ціна: 230 гривень + доставка Новою або Укрпоштою.

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Наталка Черешня
03.07.2023, 22:51:41

Вітаю, це хороша новина :)

Ірина Звонок
04.07.2023, 18:36:07

Наталка Черешня, Дякую!

avatar
ІРИНА КОЗАЧЕНКО
03.07.2023, 22:18:36

А я поспішила і вже придбала в іншому видавництві значно дорожче... Проте книга того варта! Дякую автору!

Ірина Звонок
03.07.2023, 22:41:51

ІРИНА КОЗАЧЕНКО, Дякую за відгук! Мені теж шкода, що ви придбали книгу не у мене, але я дуже рада, що вам сподобалося! )

avatar
Рома Аріведерчі
02.07.2023, 14:23:52

Вітаю!

Ірина Звонок
02.07.2023, 15:20:48

Рома Аріведерчі, Дякую!

Інші блоги
Рецензія на мою книгу ❤️
Друзі, хочу з вами поділитися чудовою рецензією на мою книгу "Хвилі, штиль і зорепад" , яку написала Анастасія Чепіжко ❤️ Мені надзвичайно приємно усвідомлювати, що моя творчість подобається іншим та викликає
Візуал для тих, хто не розуміється на собаках
— А у вас є собака? — несподівано для себе запитую я, вивчаючи чоловіка, поки він мене не бачить. — Є! — відповідає він, і його обличчя миттєво змінюється. Погляд стає м’яким, і навіть зморшки біля очей розгладжуються.
✨літні оповідання 500 градусів ✨ Найкращі в жанрі✨
Марафон літнього читання набирає обертів! Моя книга «Безлюдний острів» теж долучилася до цього неймовірного марафону. Літо – час, коли душа просить романтики, пригод, гарячих емоцій, нових знайомств, запаморочливих
Авторам новачкам! Ч-1
Для мене написання книг було недосяжною мрією, яка крокувала за мною німою тінню упродовж життя. Про що б я не думала, що б я не бачила — все завжди перетворювалося на сюжет. Я писала книги олівцем у зошиті. Їх читали
А в мене для вас гарні новини!
Вже завтра на книгу Між двох тіней буде знижка.✨ Тож якщо ви ще не придбали цю історію, це чудова можливість це зробити. Це найнижча ціна на книгу, дешевше вже не буде. Тому не пропустіть цей момент познайомитися
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше