Додано
24.05.23 19:58:49
І чому ж те Рівне рівне?)
Слава Україні!
Другий день марафону знижок!
Сьогодні це книга, події якої відбуваються в моєму рідному та любому місті.
Рівне чудове.
Тільки от мій син якось запитав, чому ж воно Рівне, якщо навкруги пагорби)) І поставив мене в ступор. Бо я над такими категоріями не міркувала. Звісно, почала ритися в джерелах. Назбирала купу версій, але найбільш достовірною мені здалася та, за якою місто було оточене великою кількістю рівчаків, відповідно звідти й назва приліпилася.
Головна героїня книги, на яку сьогодні діє знижка, також дуже любить це місто. І ображати його нікому не дозволяє. Власне, як і себе.
Родина на мільйон
Гарного всім вечора. І хай згорить москва.
P.S. У вашої авторки сьогодні своєрідний настрій))
Інна Камікадз
5927
відслідковують
Інші блоги
Вітаю любі читачі, сьогодні на книгу «Мама для доньок фермера» діє знижка 20%! ❤️ Це тепла сімейна історія про батька-одинака та невпевнену в собі героїню, яка в один день втрачає роботу, коханого, а невдовзі
Всім привіт! Не пропустіть гарячу знижку! Він - жорстокий бандит, а вона - лікар. Він забирає життя, а вона - рятує. Вона побачила те, чего не мала і тепер у нього наказ її вбити, але він замість цього пропонує угоду - заміжжя
Дівчата, не пропустіть гарячу знижку на повний текст! Владний, жорсткий, небезпечний, сам собі влада та закон. Такому не відмовляють. Ніколи! А вона ризикнула. Бо заручена з іншим і їй байдуже на його владу та гроші. Але його
Пані та панове! Дорогі читачі! Тепер я зрозуміла, які обкладинки тепер в тренді... І нарешті: 1 Було І нарешті остаточний вибір: Як вам?
✨️Доброї ночі, дорогі читачі! Перед сном маю для вас приємну новину. ❤️ На книгу «Вечір, який змінив усе» зараз діє знижка. Якщо ви давно хотіли познайомитися з цією історією, зараз чудова нагода. Бажаю

10 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЛюблю цю героїню. Набридли правельні дівчатка. А те болото хай горить ясно і щоб не погасло)
Ерна Лі, Колись так і буде. Згорить до тла
Тепер і в моїй бібліотеці)
Хоча до вихідних прочитати не вдасться, еех)
Дякую за творчість ❤️
Ще жодного разу не пошкодувала!!!
Halyna Shchyrba, ви точно не пошкодуєте)) Там же моє рідне Рівне)
Книга пречудова, рекомендую. Та Ваші книги всі до єдної неперевершені.
Svetlana Kapysta, Дякую)) Потішили:)
Ну а які подарунки можуть бути для тих, хто давно скупив усі ваші книги))) Правильно, це нові і нові книги. Читаю і чекаю. Я ж з тих самих, що одразу і до кінця, і як то дочекатися вже завершення останньої, яку доречі також вже придбала)))
Таня Тимків, Ох і не знаю)) Треба думати)))
Я нарешті її придбала)))))Юху))))Дякую сонечко за знижечку))))Залишилась одна)
Пінчук Олександра Хомяк, На здоров'я))
Книгу вже прочитала. Без знижки. Не хочу , щоб Москва сама горіла. Хочу щоб весь кацапстан згорів.
P S . Настрій авторки підтримую .
Людмила Людмила, Почнемо з москви)) А там і кацапстану кінець
Ой, Рівне геть нерівне)) у мене кров носом пішла, коли вперше їхала)) чоловік не любить через дороги, бо каже, що то не місто, а катакомби. Але зоопарк у вас гарний)) далі не заїхали, бо доріг не знали)))
Інна Камікадз, розплющуйте пляшки, як ми у дитинстві)) трохи повільніше, але їде))
А а нам там друзі і місто від цього тільки виграє)
Лета Евгения, Однозначно))
♥️♥️♥️♥️
Алена Чувальская, ❤️❤️❤️
Рідне місто Рівне.
Taisia Chernenko, Земляки))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати