Душа

   Отак встаєш чудового ранку (чи чудової ночі - як коли виходить))) і йдеш творити. ❤️

І викладаєш на папір усю себе, всю чортівню, що зародилась в твоїх мізках. То лізеш кудись на драбину, а на самому вершечку БАЦ! в голову щось цікаве і вже біжиш шукати зошит для нотаток. Або лежиш у ванні... але завжди обираєш творчість, бо це ДУША.

Тому давайте не боятись писати один одному коменти. Це дуже важливо. Особливо зараз, коли видно скільки у нас талановитих людей, а читачі мають можливість отримувати продукт на будь-який смак. Прочитали - залиште хоч слово (я от рада навіть негативу, адекватному звичайно, бо він теж стимулює розвиватись), доторкніться своїми словами до душі автора - і вона не загине. А в когось така віддача з боку інших зародить нову зірочку. ;)

Люблю вас усіх! 

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Аріана Мел
24.05.2023, 15:45:15

Зворотній зв'язок від читачів надзвичайно надихає — беззаперечний факт)

Показати 3 відповіді
Аріана Мел
24.05.2023, 16:36:15

Amara, Щиро дякую, взаємно)

avatar
Вів Жарні
23.05.2023, 19:26:06

Amara, підтримую всіма руками :) коменти дуже важливі, без них важко зрозуміти чи в правельний бік рухаєшся, і чи потрібна твоя писанина хоч комусь.

Amara
23.05.2023, 19:32:35

Вів Жарні, Так, і наскільки вона потрібна ❤️
Любові нам усім ;)

avatar
Нора Нойс
24.05.2023, 14:20:39

Підтримую всіма руками і ногами))))

Amara
24.05.2023, 16:18:45

Нора Нойс, Тепер знатиму, де брати руки і ноги)))
Хай і тебе твої читачі залюблять ;)

avatar
Анітка Санніфео
24.05.2023, 13:43:26

Підтримка для творчих людей дійсно важлива)

Показати 2 відповіді
Анітка Санніфео
24.05.2023, 14:08:34

Amara, Навзаєм!)

avatar
Zhelizna
23.05.2023, 18:12:19

Коментарі важлива складова творчості. Якби не вони я б не писала далі. Я вже прощалася з написання, бо думала, що з цього виросла, але слова читачів змусили мене передумати. Натхнення Вам у нових роботах♥️

Amara
23.05.2023, 19:16:39

Zhelizna, І вам ❤️
Дуже гарно пишете, тому теж чекатиму з нетерпінням нових творів ;)

avatar
iryna
23.05.2023, 14:25:15

❤️

Amara
23.05.2023, 14:26:59

iryna, ❤️ ))

Інші блоги
І хто він взагалі такий?
Моє мовчання братові, схоже, сподобалося. Він сприйняв його за ознаку покірності, що вважається головною чеснотою таринських жінок. Надір навіть заспокійливо посміхнувся і спробував мене втішити: – За умовами контракту,
Володарі океану: відтінки покори
Поки я дописую фінальні сцени «Ляльковода», думки вже поступово перетікають у нову історію. Я декого вам показувала за цей час, але свого фаворита ще ні. Від нудьги вчора зліпила концепт-обкладинку. Це лише
Щасливий кінець казки
Щасливий кінець казки! Король і фенікс. Дорогі читачі, дякую що ви зі мною, і за ваші чудові коментарі!❤️ За сердечка, та підписки! Всім гарного дня!
Як часто ви постите нові розділи книг?
Зловила себе на думці, що не завжди є умови для того, щоб писати кожен день, буває навіть, що тиждень нічого не пишеться. Ви себе дисциплінуєте і змушуєте чи все ж покладаєтесь на натхнення? Де цей баланс між "регулярно оновлюється",
Сіра Паутинна. Хто в нас павук?)
Всім привіт презентую свою першу книгу. Буде відверто, гаряче та ємоційно. «Любов і ненависть — це дві сторони одного ножа. І я вже не розумію, в який бік він повернеться, коли я встромлю його в серце.» Сіра
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше