Наступного тижня Гісі вирушає у дорогу!

Дорогі читачі та гості моєї сторінки,

Я щаслива повідомити вам, що завершила свій другий історичний любовний роман! Книга має назву «Всупереч бажанням».

Про що буде нова історія?

Ловіть анотацію:

Грейс Генрієтта Батлер ненавидить свого нареченого, – Бенедикта Дрейка, графа Коула. Вони бачилися лише раз у житті й то на бурхливому балу на честь їхніх заручин. Після того граф забувся про Грейс, задовольняючи власні бажання.

Гісі вирішила теж іти на поводу своїх мрій. Але спершу дівчині потрібно добратися до Лондона.

Доля посилає їй джентльмена, який готовий стати її захисником у дорозі. Він оплачує їй обіди, нічліг, проїзд та навіть готовий забрати її невинність, аби було легше позбутися ненависного нареченого.

Здається, все складається якнайкраще.

Але що робитиме Грейс, коли дізнається, що її супутник, і є той самий граф Коул?

 

Я вирішила об’єднати історичні любовні романи у цикл «Бурі кохання». «У тіні нашого кохання» стала першою книгою в циклі. «Всупереч бажанням» – другою. Роботи можна читати окремо, але краще дотримуватися послідовності, аби поступово знайомитися з героями.

Книгу почну публікувати 12 травня. Нові глави з’являтимуться щодня. Кожне оновлення – одна-дві глави.

Ті, хто читає відразу кілька книг, поринає у світ історичного роману дорогою на роботу чи на годинку перед сном, – можете сміливо читати книгу «В процесі».

Тим, хто як і я, ковтає історії за ніч, пропоную дочекатися 1 червня. Саме в цей день буде опублікований фінал, епілог та слово від автора з планами щодо майбутніх романів у серії.

Обіцяю, що буде чуттєво, цікаво та подекуди смішно!

 

Дякую вам за увагу до книг та підтримку у вигляді коментарів та зірочок.

 

Надіюся, книга «Всупереч бажанням» стане ще одним промінчиком світла, який так нам необхідний у цей темний час.

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Шановний автор... я на букнеті вже давненько, є свої автори, яких читаю роками.... але ваші твори - це щось неймовірне!!! Свіжий ковток повітря, емоції які не відпускають усю книгу.... давненько у мене не було такого!!! Щиро дякую за вашу творчість. Успіху в подальших творчих починаннях!!!

Селена Рейні
25.06.2023, 20:31:20

Наталія Винничук, Дуже ДЯКУЮ за похвалу)
Читаючи такі відгуки про свої книги спершу щасливо усміхаюся, а тоді починаю плести подумки нові сюжети)
Тож знайте, цим коментарем ви допомогли мені написати ще одну сторінку у майбутній книзі)

avatar
Карина Бурец
07.05.2023, 17:08:26

Чекатиму с нетерпінням бо та ваша книга мене покорила я перечитала її декіль разів.
сподіваюсь там звятися Беверлі хочя би трішки

Селена Рейні
07.05.2023, 18:49:54

Карина Бурец, Я теж прикипіла до цих персонажів) Тож, так, Беверлі та Джеймс будуть у новій книзі. З ними є навіть кілька сцен))

avatar
Айсідора
07.05.2023, 13:44:27

Чекатиму з нетерпінням.

Селена Рейні
07.05.2023, 13:48:14

Ася, Дякую) Надіюся, історія сподобається)))

Інші блоги
Пастися В Раю
Ти мені показав де яблуня, а де змій, і пустив пастися — бездумно і мовчазно... "Не чиняй галасу, не псуй раю..." — сказав ти. А що таке той рай, я не знаю. У твоєму саду було яблуко і змій. Такий собі вибір,
Запах дому.
Сьогодні хотіла відпочити. Нічого не писати. Бо думок надто багато. Вчора перечитувала написане, робила собі нотатки: що скоротити, що розкрити більше. Деякі спогади знову довели до сліз. Тож вирішила перепочити. Випила
"Танго з мажором", "Дика фурія..." — оновлено!
Всім привіт! Запрошую до оновлен двох книг. ✨✨✨ — Я беру паузу, — упівтону відповідаю. — Міє, ти не можеш... Це просто неприпустимо, — гримає юнак, а тоді, нахилившись ближче до мене, тихіше кидає: — Ти
❤️тамін та Валерія. Палке протистояння ❤️
Дорогі мої читачі та колеги-автори! ❤️ Я неймовірно, безмежно вдячна кожному з вас за ваші гарячі лайки, зірочки, рекомендації під книгою і, звісно ж, за ваші неймовірно теплі коментарі! Кожен ваш відгук — це моє натхнення,
Скло спогадів – серія оповідань (анонс)✨
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше