Цікаве питання
Що за машинерію зображено на картинці яку я обрала для обкладинки свого нового твору? А ну, хто перший вгадає?
А що то за твір такий взагалі, "А ДАВАЙТЕ НАПИШЕМО РОМАН?"
І чого це мене раптом потягло на не художню літературу?
Ці матеріали я зібрала з усіх усюд для власного користування, додала трошки особистого досвіду, і вирішила поділитися з читачами. Призначена моя робота не лише для авторів-початківців, але й для всіх кому цікаво як створюється книга. Поради універсальні і можуть стосуватися не лише фентезі та фантастики, але й реалістичних творів. Користуватися ними, вчинити навпаки, або знайти власний шлях - вирішувати вам.
А тим часом…
Визначаємося з жанром. Це буде фентезі чи фантастика? Фентезі і фантастика зараз перебувають на піку популярності, тож не дивно, що нам закортіло писати саме їх. Тим більше, створються вони за тією ж схемою, що і романи інших жанрів. Піджанрів у фентезі і фантастиці дуже багато, оберіть той, що вам до вподоби. При виборі орієнтуйтесь в першу чергу на свої знання, а не на модні віяння. Якщо вам вдасться створити по-справжньому цікаву і якісну історію, вона неодмінно знайде свого читача, а можливо і розпочне моду на подібні книжки.
Порада! Писати треба або про те що ви добре знаєте, або про те, чого не знає ніхто.
Давайте нарешті писати!
І найперше, що нам знадобиться це ідея. Не забувайте, що будь-яка книга, навіть фантастична, має чомусь навчити читача, інакше в ній немає жодного сенсу.
Як знайти правильну ідею? Зрозуміло, що загальнолюдські цінності це безпрограшний варіант, але ж людей багато і у кожного різні уявлення про хороше і погане, припустиме і не припустиме. Яку ідею просувати, щоб підходила всім?
А всім подобатись і не треба.
Порада! Пишіть таку книгу, яку не соромно було б показати власним дітям (у відповідному віці, звичайно), вчить читача тому, чому хотіли б навчити своїх дітей.
***
Отже це книг порад. Пропоную взяти її в бібліотеку. Якщо хто бажає доповнити текст з власного досвіду, прошу у коменти під книгою. Там же знаходиться місце для кидання капцями.
А тут чекаю відповіді на питання: що саме зображено на картинці? І запрошую ПІДПИСАТИСЯ НА АВТОРА.
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗ задоволеням почитаю книжку!
Наталя Морозенко, Прошу дуже, заходьте.
:) https://youtu.be/jWqqtybjzXE
Валера Дорович, І як це зрозуміти?
Тю, ледь втнула що той чувак робить. Дійсно смішно :))
Давня друкарська машина, одного разу навіть доводилось на такі друкувати
Оля Пасічник, У мене теж є, більш сучасна, портативка. Колись друкувала на ній, поки комп'ютера не було. А стенограф вживу ніколи не бачила, лише на картинці, і навіть не уявляю як користуватися.
Це звичайна друкарська машинка,Zinger,якщо я не помиляюся...!!!❤Навіть не друкарська,а стенографічна....
Олена Гушпит, Ні, не правильно. У друкарської машинки набагато більше клавіш. О , а те що ви додали до відповіді пізніше, це вірно! Це звичайний стенограф. Отже ви переможниця. Вітаю! ❤❤❤
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати