Графоманія 2
Доброго дня. Нині, дякувати ЗсУ, знову маємо можливість спілкуватися і продовжити розмову про графоманію.
"Межа між графоманом і письменником вельми нечітка, оскільки розрізняють їх здібності, які втілені у творах, що вони написали. Зважаючи на те, що оцінка літературного твору значною мірою суб'єктивна, то часто важко провести межу між письменником-початківцем і графоманом. У цілому графоманом можна вважати людину, яка пише багато, але чиї твори не публікуються через вкрай невисоку якість. Люди, чиї твори, попри бездарність, були опубліковані — просто погані письменники, а не графомани.
Найяскравішими рисами графомана є значна літературна активність (багато пише) та жадання слави й уваги. Графоман постійно пропонує родичам і знайомим, або навіть і зовсім стороннім людям читати свої твори, незважаючи навіть на негативну реакцію..."
Отак вважає вікіпедія. Зрештою, як і більшість з вас, судячи з коментарів до минулого посту.
А я б сказав простіше.
Графоманом можна вважати лише того, хто отримує задоволення від процесу написання самих лише літер, і байдуже на зміст. Бо якщо людина намагається щось сказати... нехай геть невміло та кострубато - вона вже не пустоцвіт, а імаго митця... Виросте з нього щось, чи так і залишиться на цій стадії, то вже інше питання, і відповідь на нього може дати лише час. Інколи, навіть не за життя автора.
Успіху всім та наснаги в праці над собою і текстами.
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКоментар видалено
Коментар видалено
Як на мене, слушно!
Dana, Дякую
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати