"Її чужий, її рідний" - фінальне слово!

Вітаю, любі читачі!

 

Епілог роману "Її чужий, її рідний" вже на сайті!

 

Книга повністю завершена. Зараз вона на модерації, але вже незабаром буде у повному обсязі готовою до читання. Той, хто купив уже, може читати (якщо ще не прочитав). Ті, хто відкладали покупку до завершення книги, зможуть купити її найближчим часом.

 

wUd3IWG1wT00W36L6zU8M_6fSSIiyTOqhgw-KNhUWbq25JSE_OqrcGS3A5D4FRDyk9e7epO-Rs2oAPr8MCcvO0rB6VrY-nPfD-miICOEBytW35GIFhOd0tpUcBg2QXYYIXZ5BiJ5rORU1YBs41u9VoY

 

Я постаралась поєднати в епілозі більшість побажань, але, зізнаюсь, цього разу це було особливо складно через кількість запитань)) Проте я надзвичайно вдячна усім, хто взяв участь у творенні епілогу на замовлення, мені завжди дуже цікаво знати, чого хочуть читачі від фіналу, і не менш цікаво просто спілкуватися з вами❤️

 

Події у книзі відбуваються у 2021 році, а я не люблю загадувати на майбутнє, тож на 5 років вперед героїв не переносила, лише показала їхні плани. У решті ж спробувала дати відповідь на всі запитання.

 

Я вже десь писала, що дуже сумнівалась у цій історії і до останнього не планувала її писати. Але спробувала і не прогадала — наразі це найуспішніша моя книга у процесі передплати.

 

Зізнаюсь, коли міркувала над сюжетом, у мене були різні варіанти розвитку подій. Зокрема, ситуація на вечірці могла бути жорстокішою. Був варіант, де Софійка — донька Андрія, а не Остапа, і тоді сюжет закручувався зовсім по-іншому. Також спочатку події мали розгортатися у Рівному, а не Луцьку, але я вирішила, що треба розширювати географію))

 

У всякому разі, результатом я задоволена на 99% і сподіваюсь, що ви задоволені так само❤️

 

Дякую за те, що були зі мною, Миросею та Остапом впродовж останніх двох місяців. Залишайтеся зі мною й надалі, вже скоро ми познайомимось з новими героями — Артуром і Лесею (ох, яка це буде парочка!).

 

Обіймаю, до нових зустрічей на сторінках моїх книг!


 

Моя сторінка в інстаграмі

Моя сторінка в фейсбуці

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олеся Глазунова
07.04.2023, 19:57:45

Дякую що все ж дали шанс цій історії та створили неймовірно цікавий роман!

Устина Цаль
07.04.2023, 20:03:02

Alesia, Дякую, що читали❤️

avatar
Дана
07.04.2023, 14:23:40

Дякую) Люблю цю історію♡

Устина Цаль
07.04.2023, 14:50:59

Дана, Рада, що книга Вам полюбилась❤️

avatar
Анна Багирова
07.04.2023, 12:21:34

Вітаю вас із завершенням неймовірної історії! Чекаю на новинку.)))

Устина Цаль
07.04.2023, 12:22:02

Анна Багирова, Дякую, що були зі мною та героями❤️

avatar
Іра Сітковська
07.04.2023, 10:57:25

Дякую за чудову життєву книгу та Епілог!)
О, задумки про вечірку і батька Софійки дійсно були цікаві, але кращий варіант все ж фінальний, на мою думку)
Хоча ж я наче сама кидала побажання в процесі читання про трикутник і додати Остапу трошки ревнощів)

Устина Цаль
07.04.2023, 11:11:17

Іра Сітковська, Дякую Вам за те, що активно ділилися враженнями, залишали коментарі і підтримували!❤️
Тут не вийшло з трикутниками, а в наступній книзі навіть любовний квадрат буде))

Вітаю та дякую за приємність читання та спілкування! Чекаю на новинку! Натхнення та удачі!

Показати 2 відповіді

Устина Цаль, ❤️❤️❤️

avatar
Неталі МакКензі
07.04.2023, 10:25:05

Вітаю з завершенням цієї чудової історії! Натхненнячка для новинки!

Устина Цаль
07.04.2023, 10:35:31

Неталі МакКензі, Дякую дуже❤️

Інші блоги
Обираємо обкладинку. ГолосуЄмо!
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Я змушу тебе сказати правду!
Любі автори та читачі (⁠.⁠ ⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠) Вийшов новий розділ роману "Лисяче серце" Уривок ✨ Джаан повільно встала, підійшла до великого вікна, подивилася вниз. Десятий поверх, досить високо. —
♥️безкоштовна в процесі написання♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Нова книга під назвою «Заборонена близькість» вже почала публікуватися! Книга буде безкоштовною в процесі написання ♥️ Легка і гаряча історія для
нове оповідання для флешмобу
Сьогодні представляю для флешмобу оповідання Листи Еврідіки Випадково, шукаючи інформацію про королівські династії Європи до великої книги, яка поки що в роботі, я натрапила на сапфічну історію кохання, яка відбулася
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше