На вістрі!

 

Слава Україні!

Ранок середи, але я не даю спокою мешканцям Букнет. Давайте з вами побазікаємо про приємне, себто про книги. Але без ліричних відступів, я, напевно, не зможу, та й ви вже звикли, що мушу вставити якусь спотикачку.

А що ж, мої милі, хочу вам сказати - вчора я випустила в люди новинку. Цього разу перерва між книгами вийшла невелика, бо маю купу інфи, яку хочу в неї втиснути. Проте, я вже писала про це в своїх соцмережах, досі невпевнена, що все тече в правильному руслі. Можвило, в процесі викладки розділів будуть зміни і доповнення, але я буду про це повідомляти.

Якщо ви задалися питання, якого ж біса та авторка так гарячкує, коли не довела до пуття елементарне - відповідаю: Я боюся втратити послідовність дій героїв, сюжету, який вже собі прописала, і боюся втратити хімію між цими героями. Вони як інь та янь.

І не варто думати, що Анна - то світле, а Нестор - то темне. Їхні імена - це ще одна магія, над якою я довго тлумилася. Я через цих двох не спала. І, мабуть, так буде впродовж усієї книги.

Чому “На вістрі чеснот”? Бо тема в книзі піде про нелегку долю найманця в сучасному світі. Вони ж, начебто, позбавлені чеснот, працюють тільки за винагороду, тільки ми з вами знаємо, що не все є таким, як здається.

Погляньте на на них, на моїх Інь та Янь. Краса)))

На вістрі чеснот


uWJUR79CLC-iViLJtPNNWDibjDHEbjAdAJQZw92GP91KTYYM--B320ICL8RoUbtJaOCPmqBOdXjhl1PsDoouaXMcyapWDGy2E1vOUjZsokH8K3c0zqPbb9tgqtbZa_PkbDCqyBRbXhTLq8-pmmEvv9o

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Юлія
05.04.2023, 20:33:23

Чистий кайф, а не обкладинка! Одна з найкращих!!!

Інна Камікадз
05.04.2023, 20:42:46

Юлія, це естетична насолода для ока. Я умліваю, коли дивлюся на неї.))

avatar
Ерін Кас
05.04.2023, 20:19:08

Не посперечаєшся)) Краса! Ще раз вітаю з новинкою! Нехай Анна з Нестором тішать авторку та читачів))

Показати 2 відповіді
Ерін Кас
05.04.2023, 20:29:25

Інна Камікадз, Коли вони комизяться, виходить вогняна історія))

avatar
Vira Zaburko
05.04.2023, 18:35:53

Вітаю з новинкою! Люблю Ваші книги, усі вже прочитані по декілька разів) радію що буде ще одна до колекції Ваших книг!

Інна Камікадз
05.04.2023, 18:57:08

Vira Zaburko, Дякую! І дуже сподіваюся, що ця стане не менш феєричною)

avatar
Марина Шевченко
05.04.2023, 16:06:38

заінтригували не на жарт!

Інна Камікадз
05.04.2023, 16:13:58

Марина Шевченко, А як же ж, тільки інтрига. Крім того, ці двоє класні, між ними особлива хімія)

"На вістрі чеснот" - це як на терезах добра та зла, правди і брехні, честі та безчестя. Уже сама назва книги говорить, що буде дуже і дуже.

Інна Камікадз
05.04.2023, 12:21:09

Наталья Русанова, буде багато безчестя, як від головних героїв, так і від другорядних)

avatar
Vita Melnychuk
05.04.2023, 10:50:34

Тільки початок, а вже настільки хвилюючий,що кожних хв 15 в телефон заглядаю чи є продовження!)Інтригуюче,захопливо,затягує з перших стічок))

Показати 2 відповіді

Коментар видалено

Ваше спілкування з читачами це окремий вид мистецтва!

Показати 4 відповіді

Михайло Пономаренко, Також це відмітила для себе...якось так тепло- тепло стало,наче знаємось давно..лиш відстань....згідна з Вами,п.Михайло...
Інна зі саоїми героями ,як далека і близька родина....

avatar
Svetlana Mischenko
05.04.2023, 10:23:33

Не завжди біле є білим, а чорне чорним! Будемо разом слідкувати за розвитком подій

Інна Камікадз
05.04.2023, 10:53:22

Svetlana Mischenko, Я взагалі вважаю, що поділ на чорне та біле дуже категоричний, існують же відтінки))

avatar
Катерина Позняк
05.04.2023, 10:21:55

Слова з анотації"сполохи з дитинства".Це Нестор той Щиглов,що дарував олівці а тоді фарбував стіни?
А імена мені всі подобаються.Особливо Архип,якого вже всі подумки відправили на спочинок(найсміливіші на вічний).Старші заздрять Анні,бо їй все дістанеться(при цьому живуть в своє задоволення і не дуже рухають верхніми кінцівки в допомогу батьку).Анна,надто розумна,щоб не бачити їх побажання позбавитися від неї,шукає собі захисту.
Судячи з обгортки_це(хай мені пробачать інші дівчата)найхаризматичніша,найрозумніша,найсильніша ваша героїня.Хоча вони всі у вас зі сстержнем.Відчуваю море підлості і зрад

Інна Камікадз
05.04.2023, 10:50:53

Катерина Позняк, Нечтор - зовсім інший персонаж з її дитинства. Буде багато взаємозв'язків зі старшим поколінням, через яке й прийшло знайомство наших героїв.
І я також вважаю, що Анна моя найрозумніша героїня))

Інші блоги
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
Культурний Шок Для Мажора 
Ну що, наш золотий хлопчик офіційно вийшов із зони комфорту. Причому зробив це максимально різко, без попереджень і без свого фірмового Cristal. Хто вже встиг прочитати новий розділ «Викрасти сина мільярдера», той зрозуміє,
Конкурсна книга ⭐️
Привіт, любі ❤️ Вчора мою книгу "НІЧ, ЩО ПОДАРУВАЛА МЕНІ ТЕБЕ" прийняли на конкурс:) Тож я дуже вдячна всім, хто читає і підтримує мене, як автора ❤️ Покажу вам трохи візуалізації до нового розділу ⭐️ Оліаія
Сьогодні тривіально, але коротко)))
– Будь ласка, зроби це знову. Мені потрібно відчути межу… – вона повільно підняла руки, простягаючи йому шовкову стрічку. Нікс лише мовчки розчинив двері ширше. Відступивши вглиб кабінету, він впустив її всередину. –
⭐підтримка для моїх авторів та їх перший флешмоб ⭐
Привіт, мої любі читачі та колеги!⭐ Сьогодні у мене особлива місія. Я завжди намагаюся підтримувати авторів, які вміють креативити, мислити неординарно та створювати незабутні світи. Мої улюблені письменниці — Торія
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше