Додано
01.04.23 14:52:34
Візуалізація "Колишній з іншого світу"
Відкрила для себе нейромережу та вирішила зробити візуалізацію героїв, хоча раніше такого не робила. Ділюся з вами тим, що вийшло) Звісно, стопроцентного влучання в те, якими я бачила цих героїв у власній уяві, не вийшло. Але ці картинки більш-менш схожі на персонажів. А як вам? Чи такими ви уявляли героїв цієї книги?
Нагадую, що зараз на книгу "Колишній з іншого світу" діє підписка. Після завершення ціна зросте. Тож якщо книга вас зацікавила, краще купувати зараз, навіть якщо ви віддаєте перевагу закінченим творам. Можна просто потім дочекатися завершення)
А зараз ВІЗУАЛІЗАЦІЯ:
КРАЙН ТА АЛІНА


ДМИТРО ТА ТЕАНА


РАНЕРА ТА ЛЕНАРД


ГІЛФОРД ТА ОЛАННА


Тим, хто вже приєднався до цієї історії, приємного читання! Сподіваюся, вона вам подобається!
Марина Сніжна
8307
відслідковують
Інші блоги
✨Доброї ночі, творча спільното!✨ Нові глави вже на сайті! Але день для нашого картографа не був надто легшим за ніч на дивовижній Вежі Морського Світла в Ард-Лірі. Крутити увесь час динамо — не дуже
Я почала писати цю книгу лише місяць тому. Тому матеріал поки що сирий, місцями нерівний і, можливо, не завжди складений так, як хотілося б. Чесно кажучи, я й сама не все перечитувала. Деякі моменти навіть зараз даються
Хто чекав новинку про Назаренка та Вікторію? Вітаю! А хто не чекав — вам сюрприз! Зустрічайте: нова захоплююча історія в жанрі жіночий роман-трилер. Вас чекають протистояння характерів сильних героїв, пригоди, складні
Прокидаюся в підземеллі! Голова болить, кінцівки не слухаються. Намагаюся підняти руку, щоби протерти очі. Й із жахом дивлюся на зелену пазуристу лапу. Я обернулася?? Озираюся навколо. Голова болить, звуки якісь дивні, і
Ця обкладинка для мене — не просто картинка. Будинок на ній — це мій справжній дім. Саме тут я разом із дітьми прожила сім місяців окупації. А гора на задньому плані — особливе для мене місце. Коли зник зв'язок

6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДуже гарна візуалізація! Казково)
Татія Суботіна, дуже дякую))
Ох яка ж неймовірна віалізація. Дуже гарні, дякую.
Джулія, дуже дякую))
Ооо!! Яка гарна візуалізація!! Крайн з Аліною, діти, то любов, як і його друзі!! Оланна те, що треба, Та той Гілфорд красунчик!!! Капець!!
Олена Когут, дуже дякую)) Рада, що візуалізація сподобалася)
Дуже всі сподобались. Як персонаж мені дуже подобається Ранера і її образ співпав з моїм уявленням
Olinelin, дуже рада це чути) Дякую вам))
Мені всі персонажі сподобалися. Тому я згодна з нейромережею)) Тільки Олана вийшла дуже добра))
Анна Кислова, чудово))
Чудові візуалізації ) планую приєднатись до цієї історії згодом )))
Наснаги вам )
Юлія, це однотомник, хоча за обсягом буде великий. Все буде в одній книзі.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати