Додано
28.03.23 10:23:05
Боротьба автора зі Штучним Інтелектом
Модна тема – обкладинки, згенеровані ШІ. Вирішила поекспериментувати )))
З реєстрацією на MiDjorney щось пішло не так, тому спробувала іншу мережу – DeepDreamGenerator.
Давно я так сміялася!
Ось як ШІ уявляє собі білявку з драконом:
А ось результат з додатковою порцією милоти:
Обрала і трохи обробила більш-менш приємний варіант. Що на це скажете?
«Панночка з інституту благородних драконів»
Ніна Росаль
258
відслідковують
Інші блоги
(загадково посміхається вам) Залітаю на мейнстрім зі своїм першим СЛР “Там, де шепочуть хвилі” (далі просто “Хвилі”). Також заходжу вже вдруге на флешмоб “літні оповідання 500 градусів” і на івент “Курортний
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
Друзі, дякую кожному, хто підписався, додав книгу в бібліотеку чи просто прочитав хоча б кілька сторінок. Для мене це набагато більше, ніж просто книга. «Поки діти спали» — це не вигадана історія. Це мої спогади.
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМені подобається гг на третій спробі - вона доволі симпатична. Вираз обличчя рішучий і водночас пом'якшений за рахунок милих щічок. Додаткової симпотності додають пухкі вуста. Але дракон... Вперше бачу дракона з неправильним прикусом! Дякую, ви зробили мій день, пані авторко ХD
Загалом, я б погралася саме з цим варіантом. Підправити дракона - і буде супер)))))
Настя Лайт, Ех, нещодавно я розмовляла зі стоматологом і вона сказала, що неправильний прикус буває навіть у попугаїв, тож дракони не виключення))) З іншим згодна, дівчина з характером. але мила вийшла.
Смішнючі, але дуууже милі)))
Alesia, ))) я з них просто не можу! )))))
Я в DeepDream також створювала обкладинки. Чудні виходять, а білявки, так... то китаянки, то дівчатка років 10. Прикольна вийшла політурка
Очеретяна Кішка, Так і є ))))
MiDjorney генерує краще. може з 6-8 пальцями чи двома носами правда
Зорян Костюк, Згодна )) Та все одно в усіх згенерованих зображень один впізнаний стиль. Тому обкладинку візьму у професійного ілюстратора.
Мені здається ваш вчорашній малюнок краще)))
Я звичайно жартую. Але обличчя у дівчини таке, наче у неї зараз пар з носа піди, а не у дракона)
А яка саме у вас проблема з реєстрацією?
Дмитро Євтушенко, Ок! )))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати