Коли герої чинять таке…

Обожнюю ту мить, коли у автора є план і все йде добре, але раптом… герої ламають авторські плани і вчиняють по-своєму! На мою думку, це каже, що вони вже живі і цілком самостійні. І це завжди на користь сюжетові.

5rM-UQgVZ24nxHSHgmXu2KTfIG3g_Az47WvOn_J0oNb5V8Ee0A7J3KYbkP6iY1PiJLLskdIL7xEa__BaP6KZCGNasRMGKPetW22oIIw8DDitfpxL4fqF11z6sPOhxDJmq3AK6T71KE2fMN6LWn_R2WA

Таке трапилось зі мною учора, коли одразу троє героїв змовилися проти мене – своєї матусі )))

Ось що таке могли вчинити двоє хлопців, щоб отримати від дівчини таку реакцію і змінити добрячу частину сюжету найближчих глав «Панночка з інституту благородних драконів»?

«Не пам’ятаючи себе від люті, Честейн підскочила, наче дракон їй під зад вогнем дмухнув:

— Та знаєте що? Йдіть ви обидва… равликам кістки рахувати!»

Як на вашу думку? ;)))

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Аріана Мел
08.03.2023, 17:40:49

Аналогічно. Герої живуть своїм життям, а я встигаю хіба записувати всі їхні зміни планів і настроїв)

Показати 4 відповіді
Аріана Мел
08.03.2023, 19:12:33

Ніна Роса, Не сперечаюся)

У мене таке постійно) Герої потрапили до лісу, думаю - ну зараз 1-2 розділи і вони вийдуть. Ходили 5 чи 6 розділів. І таке постійно. Мені здається, що вони плювати хотіли на мої плани, роблять як хочуть)

Показати 15 відповідей
Ніна Росаль
08.03.2023, 16:53:13

Дмитро Євтушенко, )))) так, сюжет для комедії

avatar
Лара Роса
08.03.2023, 12:27:09

Знайома ситуація)) В тебе є задум, а герої такі: "Пхи! А в нас свої задуми!"))) І пишеш за ними)))

Показати 11 відповідей
Ніна Росаль
08.03.2023, 15:30:47

Лара Роса, Так, ваша правда. Треба валеріановий заводите мати

avatar
Таміла Калас
08.03.2023, 14:06:30

Мої герої взагалі змусили переписати книжку:) Ото паршивці.

Показати 3 відповіді
Ніна Росаль
08.03.2023, 15:12:52

Таміла Калас, Ну, стрибати туди-сюди по сюжету - то нормально. Як на мене, корисно мати картки на кожен епізод, щоб легше орієнтуватися і простіше думати над композицією.

Інші блоги
"Рожевий філіал" відкрито
(загадково посміхається вам) Залітаю на мейнстрім зі своїм першим СЛР “Там, де шепочуть хвилі” (далі просто “Хвилі”). Також заходжу вже вдруге на флешмоб “літні оповідання 500 градусів” і на івент “Курортний
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Гарні новини для читачів і слухачів!
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
Останній холостяк?
Як ідея?
Подяка всім.
Друзі, дякую кожному, хто підписався, додав книгу в бібліотеку чи просто прочитав хоча б кілька сторінок. Для мене це набагато більше, ніж просто книга. «Поки діти спали» — це не вигадана історія. Це мої спогади.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше