Додано
08.03.23 12:24:52
Коли герої чинять таке…
Обожнюю ту мить, коли у автора є план і все йде добре, але раптом… герої ламають авторські плани і вчиняють по-своєму! На мою думку, це каже, що вони вже живі і цілком самостійні. І це завжди на користь сюжетові.
Таке трапилось зі мною учора, коли одразу троє героїв змовилися проти мене – своєї матусі )))
Ось що таке могли вчинити двоє хлопців, щоб отримати від дівчини таку реакцію і змінити добрячу частину сюжету найближчих глав «Панночка з інституту благородних драконів»?
«Не пам’ятаючи себе від люті, Честейн підскочила, наче дракон їй під зад вогнем дмухнув:
— Та знаєте що? Йдіть ви обидва… равликам кістки рахувати!»
Як на вашу думку? ;)))
Ніна Росаль
258
відслідковують
Інші блоги
(загадково посміхається вам) Залітаю на мейнстрім зі своїм першим СЛР “Там, де шепочуть хвилі” (далі просто “Хвилі”). Також заходжу вже вдруге на флешмоб “літні оповідання 500 градусів” і на івент “Курортний
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Сьогодні мене дуже порадували чудовою новиною! Уже зовсім скоро на YouTube-каналі «Книгомандри» вийде озвучка невеликої історії «Карти, кіт і катастрофа». На вас чекає гумористична пригода про події другого
Друзі, дякую кожному, хто підписався, додав книгу в бібліотеку чи просто прочитав хоча б кілька сторінок. Для мене це набагато більше, ніж просто книга. «Поки діти спали» — це не вигадана історія. Це мої спогади.
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиАналогічно. Герої живуть своїм життям, а я встигаю хіба записувати всі їхні зміни планів і настроїв)
Ніна Роса, Не сперечаюся)
У мене таке постійно) Герої потрапили до лісу, думаю - ну зараз 1-2 розділи і вони вийдуть. Ходили 5 чи 6 розділів. І таке постійно. Мені здається, що вони плювати хотіли на мої плани, роблять як хочуть)
Дмитро Євтушенко, )))) так, сюжет для комедії
Знайома ситуація)) В тебе є задум, а герої такі: "Пхи! А в нас свої задуми!"))) І пишеш за ними)))
Лара Роса, Так, ваша правда. Треба валеріановий заводите мати
Мої герої взагалі змусили переписати книжку:) Ото паршивці.
Таміла Калас, Ну, стрибати туди-сюди по сюжету - то нормально. Як на мене, корисно мати картки на кожен епізод, щоб легше орієнтуватися і простіше думати над композицією.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати