Додано
07.03.23 18:00:25
Чи Важливою Є Обкладинка для Книги?
Привіт, мої розумні Зайчики. На вашу думку мені треба поміняти обкладинку до книги РЕКТОР? І взагалі, які обладунки для вас є привабливими і впадають у вічі, що саме ви бажаєте бачити на обкладинці. Головних героїв, чи щось нейтральне, кольорові, чорно-білі.... На скільки важливою є для кожного обкладинка?
Таміла Калас
234
відслідковують
Інші блоги
Вітаю мої любі, саме сьогодні об 14 за київським часом я разом зі своєю новою історією приєднуюся до флешмобу Мелодія кохання від неймовірних і чудових, а ще (не побоюся цього сказати) не менш талановитих авторок Букнету Крісті
Привіт усім. ✨✨✨ Я тут гортаю сторінки нашого сайту і вражена тим, скільки талановитих людей зібралося навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми стали трохи ближчими одне до одного. Буду рада бачити вас серед своїх
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Привіт, хочу запросити вас до нової історії в жанрі "романтична комедія" та "молодіжна проза" від Еліс "ЗВЕДЕНІ. ТІЛЬКИ ( НЕ) ТИ"! Анотація до книги "Зведені. Тільки ( не) ти" Нове місто, новий універ,
Друзі, сьогодні діє знижка на мою книгу про фіктивних наречених - "Наречена з минулого"! Сьогодні до півночі ціна буде мінімальною, вже завтра книга стане дорожчою! Тая отримує запрошення на весілля коханого,
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиДобрий вечір! Не хочу здатися нав'язливою, проте запрошу Вас переглянути мій новий блог, де є кілька вільних обкладинок)) Можливо, щось припаде до душі. Гарного вечора та вибачте за те, що потурбувала))
Вітаю! Обкладинка - вогонь, але в мене вона викликає асоціаії з містикою, готикою, аж ніяк не з романтичною еротикою. Але, можливо, це суб'єктивне враження. Що до вподобань - головне, щоб не була однотипною. на щастя, зараз в нас на БН є талановиті художники, які створюють ну ПРОСТО відпадні обкладники! Або пограйтесь з ШІ. Мені було б цікаво побачити головну героїню - адже вона і романтична, і наївна і той же час з характером! Успіхів вам!
Очеретяна Кішка, Добре
З головною героїнею і Ректром обкладинку хочу бо чуть лячно невже тою тростиною її шмагатиме
Олена Булавінець, Олено ну ви і фантазнрка:) Але Її б здалося відшмагати?:)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати