Йдемо на побачення?

 

 Зінавайтесь.... хто коли був на побаченні?♡o。.(✿ฺ。 ✿ฺ) Костя ось, мабуть ,завтра) А Настя? Коли ж дівчина піде? Невже Костя собі когось знайшов? ))  

 

 

Настя спантеличено подивилася на телефон, наче ґаджет  їй міг підказати відповідь на запитання: “А що це було?” Можливо він з кимось познайомився і хоче привести до дому, щоб приємно провести час, а вона, Настя, заважає? А що? Костя чоловік дорослий, у нього є свої потреби. Ну і що, що він робив натяки Насті? Він нічого прямо не казав, у коханні не зізнавався, нічого не обіцяв, а значить досі вільний чоловік. Чому від усвідомлення цього на душі погано? Адже Настя сама не хоче стосунків, минулий досвід так просто не минувся. Якесь відчуття таке — наче і сама Настя не готова ще Костю назвати своїм, але і якійсь чужій курці віддавати чоловіка  теж не хоче! І не діють доводи, що Костя вільний. Може їй просто неприємно, що доведеться йти десь гуляти, поки Костя тут буде з коханкою. Так, точно! Просто неприємно, що якась чужа с…. особа прийде до неї у квартиру, можливо буде заходити на кухню, користуватися ванною. Треба зайнятися прибиранням, щоб хоч всілякі там не подумали, що Настя нечупара. Ні, звичайно, безладу немає, але  ось не на місці філіжанка стоїть, там пил можна протерти. 

Підписатися на авторку для тих, хто ще не підписаний на мене

Не повернусь, не пробачу    продовження історії тут 


TKLwCKGlOCm3hKg4zYu4cK6P_DL49urq-T7GG1ILdiuRKKyTdY9RihiMZl0nfo4hnsea9v8iIiqGn4oxfPfu5mZEpJLDy1TRSRraQF7qxcDy5JIWNsSYSwEOCJsI6fNg5RQneB2aKgZkKU76C10DBD0

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Єва - жертва чи монстр?
Вітаю! Новий розділ вже на сайті) Посилання на книгу: Зібрані з уламків Новий розділ: Розділ 9. Генеза монстра
Знайомство
Вітаю! Я давно спостерігаю за творчістю поетів та письменників на букнеті, але виставити свою збірку наважилася тільки зараз. Я трохи хвилююся, але надзвичайно рада бути тут, серед своїх. Я пишу вірші про те, що болить, вражає
♥️дякую за Бест! + 1 розділ поза графіком♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
Доброго дня.
Доброго дня! Мене звати Anni Cher, і я рада вітати вас у своїй першій роботі. Сподіваюся, вам сподобалися перші частини, і ви залишитеся зі мною. Буду щиро вдячна за підтримку — додавайте книгу до своєї бібліотеки та підписуйтеся
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше