Видано книгу "Донька Азраі"

Вітаю дорогі читачі та підписники.

Як показала практика, продавати книги я не вмію, але вони виявляється у мене дуже самостійні, тож власними силами знаходять поціновувачів. І не лише у нашій країні.

Наприклад, книгу «Донька Азраі» переклали польською і видали в Польщі.

Презентація була в грудні 2022 року у м. Бжег, куди мене запросили на роздачу автографів.

Видавництво «ОdeSFa» зробило двомовний варіант книги (польсько-український) і неймовірно атмосферну обкладинку.

Тож тепер мою історію про русалоньку читають і у Польщі. А сама книга дісталася навіть до Балтійського моря, куди особисто я ще не доїхала.

Якщо у когось буду бажання придбати цю книгу, посилання на сайт видавництва можна знайти на моїй сторінці в ФБ.

10 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Тетяна Мельник
13.08.2024, 17:27:59

Вітаю!
Це велике досягнення!)
Нехай і інші Ваші твори знайдуть своїх видавців! Вони того варті!
Щиро дякую за неймовірні світи, за цікавих героїв, за поштовх до роздумів, за хороший гумор!
Бажаю Вам здоров'я, творчого натхнення і всім нам - Перемоги України - і на полі бою, і в головах людей!

Оксана Усенко
13.08.2024, 20:20:35

Тетяна Мельник, Дякую:) Зараз мої друковані книги можна придбати на Амазон.

avatar
Катерина Живага
17.02.2023, 09:09:22

Вітаю, ви така молодець! Оксаночко, ваш талант та праця заслуговують на достойну винароду та визнання! Читаю всі ваші твори з захопленням! Як на мене майже всі з них варті видання, а ще краще екранізації! Бажаю вам натхнення, легаої вдачі та миру!!!!

Оксана Усенко
17.02.2023, 10:22:16

Катерина Живага, Дуже дякую:) Екранізація, то було б взагалі неймовірно:)

avatar
Анні Кос
16.02.2023, 12:12:47

Поздоровляю! Хотілося б подивитися, але не знаю, як вас на ФБ шукати))

Оксана Усенко
16.02.2023, 12:34:21

Анні Кос, Дякую. https://www.facebook.com/profile.php?id=100008196547854

avatar
Lyudmila Sokolova
16.02.2023, 11:22:27

Чудово, приємна новина!
Вітаю вас, Оксано!

Оксана Усенко
16.02.2023, 11:29:49

Lyudmila Sokolova, Дякую:)

avatar
Інна Камікадз
15.02.2023, 20:23:43

Вітаю. Ви мололодець!!!

Оксана Усенко
15.02.2023, 21:07:05

Інна Камікадз, Дякую:)

avatar
Ганна Сопілка
15.02.2023, 18:52:44

Супер, вітаєм. Чудова книга! Бажаєм вам натхнення на нові звершення)))

Оксана Усенко
15.02.2023, 19:22:30

Ганна Сопілка, Дякую:)

avatar
Олена Когут
15.02.2023, 16:55:24

Вавв

Оксана Усенко
15.02.2023, 17:48:10

Олена Когут, Не втрималася, щоб не похвастатися:)

avatar
Шаграй Наталія
15.02.2023, 17:41:35

Супер! Вітаю! Це справді чудова новина. Історія дуже атмосферна, сповнена пригод та варта, щоб чим більше читачів з нею познайомилися. Й дякую, що поділилися, такі історії надихають...

Оксана Усенко
15.02.2023, 17:47:43

Шаграй Наталія, Дякую:)

avatar
Лана Деніз
15.02.2023, 16:56:16

Вітаю! Успіхів Вам та натхнення!

Оксана Усенко
15.02.2023, 16:57:23

Lana Deniz, Дякую:)

avatar
Наталка Черешня
15.02.2023, 16:47:54

Вітаю!
Це реально круто

Оксана Усенко
15.02.2023, 16:56:34

Наталка Черешня, І дуже приємно:)

Інші блоги
Кінець історії, книга закінчена
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Чому саме Едді Домбровскі став героєм моєї книги
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
Просити? Це як? На череві перед нею повзати?
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Як найняти кілера в даркнеті?
Приблизно тиждень мені знадобився, щоб зрозуміти, що і як тут влаштовано. Тож є два варіанти знайти «виконавця». Перший — просто розмістити оголошення на форумі. Так, усе виявляється так просто! Якщо тебе вже
Роман з шефом
Багато хто вважає, що стосунки на роботі, це ознака непрофесійності. А якщо твій шеф цікавий співрозмовник? А якщо твій шеф невимовно гарячий? І до того ж пропонує пообідити разом? Дівчата, ви би встояли? Читайте у Розділі
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше