Два вида любові

10+ років тому я намагався зрозуміти що таке любов. Я спостерігав різні пари і ті відношення які між ними були. Для себе я зрозумів що основний критерій любові це бути поряд. 

Але бути поряд можна по різному. Можна бути поряд і споживати людину для своїх потреб, і це буде любов. Або бути поруч і дбайливо відноситись до людини, поважаючи її потреби, її особистість, рахуючись із її потрібностями.

Так я вивів для себе розуміння двох видів любові. Любов дбайлива, і любов до себе. 

Якщо говорити по психології і около-психології, то питанням ідеальної сумісності людей займається соціоніка і її теорія дуальних відносин. Це якщо хтось хоче знайти собі по яких критеріях вибирати собі пару. 

А що стосується мого теперішнього бачення теми любові. То я вважаю що по справжньому любити можуть молоді люди. Саме ці перші відносини, коли ще вони істинно віддаються своїм почуттям, і прив'язуються до когось, бачачи в тій малознайомій людині ідеал і свою пару. Так саме це я вважаю справжньою любов'ю. 

А вже потім коли вже всі такі з досвідом, острожні у своїх почуттях, коли вже вибирають, перебирають. Це вже не любов, це бізнес...

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Дервіш Ренеґат
15.02.2023, 18:42:11

Ну, любити я міг у свої 16-18 багатьох дівчат/жінок. За своїми спостереженнями з "висоти" своїх 48, тоді я міг бути навіть дещо зоофілом: гормони грали, довкола гарненькі дівчатка різного віку, розмаїтих форм. Були і худенькі, і з пишненькими формами. Але та любов була скоріш прагненням задоволення свого банального сексуального потягу, лібідо. І те лібідо на жаль було оголеним, слизьким, і цілковито розгнузданим з точки зору моралі. Його стримували лише рамки пристойності, тож дівчата чудово бачили мій "стояк" крізь штани і знали, що я не імпотент. Деякі навіть його мацали - коли сідали мені на коліна - і казали, що він "огого"!
Так от, це була не любов, і навіть не кохання.
Пізніше в мене з'явилася дівчина. Але в неї були дивні мотиви, вона покинула мене досить швидко. Ми три роки зустрічалися.
А ось кохання з'явилося аж після женячки, в зрілих 35 років, і я до тепер шалено кохаю свою дружину, і люблю обидвох дітей. Ось моє бачення всього цього.
А в підсумку скажу - тільки не ображайтеся! - будь якому мужчина потрібні в житті дві речі: груба дупа, і смачна зупа.

Інші блоги
Знижка 15% - "Відродження" і "Руда бестія"
Дорогі читачі! Сьогодні (27.06.2026) діє знижка 15% на дві мої книгу: "Відродження. Небезпечний вибір" Анотація: Я зробила непоправну помилку. Пішла наперекір родині в гонитві за справжнім коханням. Перекреслила
Чи важко вам даються сцени 18+?
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
нове оповідання для флешмобу
Сьогодні представляю для флешмобу оповідання Листи Еврідіки Випадково, шукаючи інформацію про королівські династії Європи до великої книги, яка поки що в роботі, я натрапила на сапфічну історію кохання, яка відбулася
Невелике пояснення до книги. ⭐️
Всім привіт! ⁠♡⁠‿⁠♡⁠ Мої любі! ♥️ У декого з вас виникло питання: чому Юля темненька? Насправді все просто. Саме такою її вперше побачила Ксенія у книзі «Його залежність». І ще тоді я описала
Знижка на дві книжки!!!
Коли вже не знаєш, що відповідати батькам на їхнє питання «коли вже ми тішитимемося онуками», краще не брехати і не вигадувати собі хлопця. Бо що потім робити? Позичати? А якщо ще й твоя сестра утне щось подібне?))) Любі
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше