Ммм, романтика))

— Ой, подивись яка статуеточка? Правда мило? Все, я в кімнату, але через годинку нам треба бути піти в магазин, купити деякі побутові дрібнички.

Відповідь від Кості не очікувалася, Настя уже зачинила двері. І через мить почувся її задоволений стогін. Чоловік посміхнувся — як мало треба людині для щастя!

— Насолоджуйся, але пам’ятай — нас чекає похід в магазин! — Крикнув Насті, аби подражнити і пішов обживати свою кімнату. Без задоволення. Йому більше подобалося в гуртожитку. Там він міг засинаючи і прокидаючись бачити Настю. Тепер їх розділяє стіна і Костикові здається, що його кохана далеко як ніколи.

Хотіла запитати у вас поради. Час від часу мені треба, щоб говорили чехи. Якою мовою краще і цікавіше читати - чеською і в дужках переклад, чи українською одразу? Варто мені мучити словники для антуражності чи це тільки ускладнює читання?  

Посилання на книгу "Не повернусь, не пробачу"

https://booknet.ua/book/ne-povernus-ne-probachu-b411976

Підписатися на авторку ?

https://booknet.ua/megerka-vredna-megerkavredina-u5209575

Йой, який красунчик файний у нас Костя, правда????


6xxwDr-YqpEf-mWE_G6qZ2m9XRJb_oBG6Dff5XLnXGowz_xJkn-fDGn-uWkbcDAUh-1TyKxigPQQxY88cfSQs0EsgEWuXoDeJigG5OrcwpvoQgHhB8vg7kxaBd-y0LCrncWRMafj4CtV471VpHKsvw

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Рома Аріведерчі
13.02.2023, 23:05:30

Якщо герої розуміють мову, то чеською не треба. А от якщо не розуміють, тоді нікуди не дінешся.

Мегерка Вредіна
13.02.2023, 23:18:00

Рома Аріведерчі, Ні, ще не розуміють. Дякую за пораду)❤️

avatar
Лара Роса
13.02.2023, 22:57:47

Загребла до бібліотеки))

Мегерка Вредіна
13.02.2023, 23:00:33

Лара Роса, Дуже рада))❤️

avatar
Анна Гомма
13.02.2023, 22:37:44

І справді красунчик Костя,невже Настя цього не помічає.

Показати 2 відповіді
Мегерка Вредіна
13.02.2023, 22:49:57

Анна Гомма, Дописала ще) Читайте, сподіваюсь Вам сподобається❤️

avatar
Мегерка Вредіна
13.02.2023, 22:21:32

❤️❤️❤️❤️❤️

Інші блоги
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Єва - жертва чи монстр?
Вітаю! Новий розділ вже на сайті) Посилання на книгу: Зібрані з уламків Новий розділ: Розділ 9. Генеза монстра
Знайомство
Вітаю! Я давно спостерігаю за творчістю поетів та письменників на букнеті, але виставити свою збірку наважилася тільки зараз. Я трохи хвилююся, але надзвичайно рада бути тут, серед своїх. Я пишу вірші про те, що болить, вражає
♥️дякую за Бест! + 1 розділ поза графіком♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
Доброго дня.
Доброго дня! Мене звати Anni Cher, і я рада вітати вас у своїй першій роботі. Сподіваюся, вам сподобалися перші частини, і ви залишитеся зі мною. Буду щиро вдячна за підтримку — додавайте книгу до своєї бібліотеки та підписуйтеся
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше