Кава і любов)

Слава Україні!

         Не так давно, аж в четвер, обіцяла вам, моє шановне панство, блог про каву. Чому він назрів? Відповідь на поверхні: головна героїня моєї книги «Сталевий гайворон» любить каву. Для неї це доволі інтимний процес, котрий довіряє тільки джезві.

Наразі я виклала поки що два рецепти, які готувала Влада. Перший раз вона пригощала Гайворона гірким трунком із корицею та каєнським перцем, багатим на фітоелементи та вітаміни, вдруге йому перепала кава з мускатним горіхом, зірочкою гвоздики та сіллю. Будуть ще рецепти, бо історія Гайворона тільки набирає обертів, а Влада тільки починає розкривати всі свої жіночі секретики.

         Я не змогла оминути тему кави, бо культура цього напою давно набрала масовості, і ми вже не уявляємо свого ранку без неї, однак одвічно поспішаємо, забуваємо насолодитися смаком. У нинішньому ритмі це й зрозуміло, проте інколи варто спинитися та приготувати для себе коханих особливу каву.

Врешті, розкриваю свої секретики цього напою.

Перший пункт: жодного поспіху. Я прокидаюся раніше від усіх, аби не метушитися. Як на мене, кава не любить поспіху.

Другий пункт: зерна. Ми купуємо зерна, експериментуємо з різними сортами та смаками, відкриваючи для себе різні купажі. Самі мелемо. Це обов’язкова умова. Немає смачнішої кави, як щойно змелена. Аромат неймовірний.

Третій пункт: гейзерна кавоварка. З усіх, мною апробованих, цей варіант виявився одним з найкращих. Проте, варто зважати на матеріал, з якого вона виготовлена, аби не отримати металевий післясмак. Зараз вийшли керамічні, і вони досить класні.

І головна умова – це любов. А ще спарене молочко і одна чайна ложечка цукру))

Звісно, так заморочуватися годен не кожен. Наприклад, моя рідня не розуміє, якого милого я зациклена на тому напої, хоча дозволяю собі каву лишень один раз в день, бо серденько підводить.

Книгу можете знайти тут Сталевий гайвороні випробувати рецепти від Влади, однак я вас просто так не відпущу, шановне панство.

А яку каву п’єте Ви?

20 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лариса Гаврилюк
13.02.2023, 15:58:42

Ото ще я заради кави не вставала ні світ, ні зоря ! Моя би воля, то робочий день би починався об 11 годині. А потім можна і кави. Або чаю. Під настрій.)

Показати 3 відповіді
Інна Камікадз
13.02.2023, 16:33:47

Лариса Гаврилюк, мій чоловік сова. Для нього ранок то покарання)))

avatar
Шаграй Наталія
12.02.2023, 18:52:50

Ароматна кава на світанні...моє поклоніння...Ти ще нікуди не поспішаєш смакуєш кожний ковток та впиваєшся повільним народженням нового дня :))))

Показати 5 відповідей
Інна Камікадз
12.02.2023, 19:35:44

Шаграй Наталія, Так і сталося)) День був напрочуд ясним, а сонце так бадьоро ховалося за небокрай))

avatar
Венера Савмар
12.02.2023, 19:12:55

Дякую, Інно, за Ваші блоги —вони для мене особливі. Так з гейзерці, свіжозмелена – найкраща, в цьому переконались всі наші друзі, чоловікові колеги, які завджи заходять на каву. Вперше ми зварили її в цій кавоварці більше 20-ти років тому, коли нам Оксана передала гейзерку. А ще смак кави залежить від води. Я інколи експерементую зі смаками, але незмінно для мене – кава з молоком і ложечкою меду)

Показати 3 відповіді
Інна Камікадз
12.02.2023, 19:34:39

Венера Савмар, Мені здається, що я все свідоме життя пила каву. Колись більше і частіше, нині дозовано)

avatar
Varvara Tiyaghova
12.02.2023, 19:21:21

Обожнюю каву. Свіже змелану, зварену в турці, без цукру, але з однією цукеркою. Це "Корівка"Спробувала з сіллю. Інтересно, Дякую за рецепти. Дуже рада, що натрапила на Вашу сторінку. Щось не має терпіння чекати продовження. Зовсім.

Інна Камікадз
12.02.2023, 19:26:30

Varvara Tiyaghova, на жаль, швидше не буде. Для мене це й так семимильні кроки))

avatar
Nata M
12.02.2023, 19:00:39

Заінтригували отим чудо-перцем ))), Вікіпедія показала різновид пекучого перцю, а смакові рецептори вимагають новизни у звичному смаку чорної))) І будуть в моєму блокноті поміж того скарбу з ваших творів, ще й рецепти кави!!! Обов'язково захочеться перепробувати всі))), потім колись у коментарях, коли забракне слів, передам свої емоції і відчуття котроюсь кавою {°✓°}

Інна Камікадз
12.02.2023, 19:15:51

Nata M, деякі вчені вважають, що каєнський перець майже афродизіак, адже дуже багатий вітамінами, однак з ним варто бути дуже обережним)) Пече, падлюка)) Але його дрібка в каві - це вау!

avatar
Стася Павлів
12.02.2023, 17:50:21

Я теж люблю з гейзера, але без цукру та молока, люблю чистий смак кави❤️
І аеропрес, ммммм

Інна Камікадз
12.02.2023, 17:52:52

Стася Павлів, як приємно мати коліжанку)))

avatar
Halyna Shchyrba
12.02.2023, 01:38:27

Спочатку була кава☕️
Варена в турці з дрібкою солі....
Щоб виділити особливий день❤️
Без цукру, без молока....аби смак не псувати)
Йой, шкода що ніч, ризиковано трохи, а кави хочеться)))

Показати 2 відповіді
Halyna Shchyrba
12.02.2023, 11:33:55

Інна Камікадз, Я теж інколи, під особливий день)
Ще раз дякую за Вашу творчість❤️

avatar
Elle N
12.02.2023, 09:02:30

Дякую за цікаві рецепти! Дуже люблю каву і готую майже так само, як героїня книги, у мідній турці зі спеціями... Правда з сіллю і перцем ще не пробувала, обовязково зварю, люблю експерименти))) Найбільше смакує чиста арабіка з кардамоном (цілим, не меленим) гвоздикою і дрібками куркуми та кориці, додаю ще ложку цукру і зовсім трохи вершків)) Також пробувала чорну каву з маленьким шматочком часнику, дуже цікавий смак, хто любить часник, мабуть сподобається)))
П.С. Книга чудова!!! Коли читала про каву, посміхалася, ніби про себе читала))) Дякую за гарні емоції і чекаю продовження!!)

Інна Камікадз
12.02.2023, 09:15:12

Elle N, ідея цієї книги дуже давно в мені зріла, але я все не могла підібрати відповідний часовий антураж. Був період, коли збиралася віднести її до фантастики, оскільки дані події нікуди не вписувалися, а тут бац і все вписалося, як би жахливо це не звучало.

avatar
Tanya Diediurina
12.02.2023, 08:21:42

Книга про Гайворона просто клас! натхнення вам і вашим героям! Чекаю продовження!

Інна Камікадз
12.02.2023, 08:24:01

Tanya Diediurina, дякую! Проте, яку каву п'єте ви?:)))

avatar
Світлана Фецич
12.02.2023, 07:59:09

А мені до кави якраз не вистачає свіжої дози "Гайворона"!

Показати 2 відповіді
Світлана Фецич
12.02.2023, 08:11:24

Інна Камікадз, Чекатиму смаколика!

avatar
Svetlana Mischenko
12.02.2023, 03:18:06

Також люблю цей трунок і люблю експеременти.Пила і з корицею, з цедрою апельсина, з медом (донька полюбляє саме з медом), з авнількою, скуштувала тепер із сіллю, все не наважувалась, але класно! Дякую за книгу і рецепти, будемо експериментувати далі! Вдалої неділі!!!!

Інна Камікадз
12.02.2023, 07:58:39

Svetlana Mischenko, а з каєнським перцем ще ліпше. Просто треба дрібку додати, кава тоді грає неймовірним купажем смаків)

avatar
Таня Тимків
12.02.2023, 00:01:58

Кава то моє все❤️. Колись теж варили в турці, джезві. А тепер через брак часу лиш натискаємо кнопочку і само меле, само варить, добре що маємо час випити зранку, то наш з чоловіком ритуал, поки діти сплять, насолоджуємось тишею і кавою...

Інна Камікадз
12.02.2023, 07:56:55

Таня Тимків, чогось я до цих сучасних кавоварок ставлюся з упередженням, хоча розумію, що вони суттєво економлять час. Але поки не годна відмовитися від оцих вранішніх ритуалів)

avatar
Ерін Кас
11.02.2023, 23:41:20

Де той ранок? Тут такі рецепти, що вже готова бігти молоти і варити)))

Інна Камікадз
12.02.2023, 07:55:19

Ерін Кас, уже ранок! Бігом молоти і варити)

avatar
КоролeВeшна
11.02.2023, 23:28:58

Я п'ю кавову водичку )) Бо моє серденько, чомусь, не мириться з кофеїном. Тому, трішки свіжозмелених кавових зерен Lavazza ORO насипаю у велику чашку, заливаю окропом по вінця , даю настоятись, а сама в цей час насолоджуюсь ароматом. І вже потім п'ю свій кавовий напій )) Але то я роблю не зранку, бо ранок в мене похапцем, а вже після обіду. Нагороджую себе хвилинками задоволення за те, що я така молодець, або не дуже молодець, але з ким не буває )).

Інна Камікадз
11.02.2023, 23:32:23

КоролeВeшна, під час вагітності я каву не пила, але коли народила, і мене вели з родзалу в палату, то коридором стояв такий аромат кави, що ледь не побігла на нього) Чудово вас розумію, бо й моє серденько тьохкає, тому все дозовано та обережно)

avatar
Олена Гушпит
11.02.2023, 23:26:02

Теж люблю зернову! Без молока і цукру, щоб сповна відчувати смак кави! Варю в керамічній турці(подарунок чоловіка!), додаючи 1) щіпку чорного перцю і щіпку солі, щедру щіпку кориці;
2) щіпку кардамону, щіпку червоного перцю + квадратик чорного шоколаду 90%.
Ці два найулюбленіші, але підходять тільки до Арабіки. А ще можна додати цедру апельсина або грейпфрута, зірочку бадьяна. Фантазія буяє…:)) Може комусь сподобається…

Інна Камікадз
11.02.2023, 23:29:40

Олена Гушпит, я пила з цедрою апельсину і з перетертими листочками вишні. Також смачно, але вишня дає специфічний запах, тому не кожен подужає. Моєму чоловіку не сподобалося)

Інно,дякую за кавовий смаколик!
Ранкова кава - то є магія.Також тільки заварна і свіжозмелена.
Я полюбляю каву з корицею,ложечка цукру з тростини,і ванільки для аромату,легкого як подих вітру.
Люблю міцну каву,без кислинки.
Насолоджуватись ранковою кавою - то є ритуал...має бути спокій ,без метушні...згрібаю докупи думки і повагом смакую гарячою кавою...
Кайф - кайфезний)))

Інна Камікадз
11.02.2023, 23:20:01

Галина Рихлівська, от і я така сама. Ладна пожертвувати сном, але каву випити в спокої)

avatar
Альона
11.02.2023, 23:14:31

Пила собі звичайну чорну каву ,
Могла додати трішки молока.
Та, познайомилася з витворами Влади.
І ціле таїнство тримаю у руках.
І перець із корицею - шалені,,
І трохи солі, щоб млосно не було.
Бо, кава- це емоцій жмені,
Такої кави ще у мене не було ❤️

Інна Камікадз
11.02.2023, 23:16:11

Альона, от я завжди знала, що мої читачі талановиті! Браво!!!! Неймовірно!

avatar
Олександра Л
11.02.2023, 23:11:20

Все так. Але без цукру зовсім. Та з молочком. Тоді реально відкривається аромат

Інна Камікадз
11.02.2023, 23:13:19

Александра Л, от не можу без цукру. Пробувала. Хоча, дружина мого брата саме так і п'є, каже, що то кайфово)

avatar
Світлана Корх
11.02.2023, 23:07:23

Гарячу, з пареним козиним молоком і двома ложечками цукру. ) Теж сама мелю і п'ю один раз на день. Дуже добре пити каву під читання цікавої книги

Інна Камікадз
11.02.2023, 23:12:05

Світлана Корх, ви підкинули мені ідею, бо з козиним молоком не пила. Тепер десь тра шукати козу))

Купую також в зернах, люблю щоб переважала гірчинка. А, от кавоваркою ще не розжилася), на мій вишуканий смак )) ще не винайшли)) просто запарюю...
ПС: пішла дивитися керамічні ))

Інна Камікадз
11.02.2023, 23:11:26

Натусік Гончаренко, і я люблю гірчинку) ТОму лишень одна ложечка цукру)

Інші блоги
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
Культурний Шок Для Мажора 
Ну що, наш золотий хлопчик офіційно вийшов із зони комфорту. Причому зробив це максимально різко, без попереджень і без свого фірмового Cristal. Хто вже встиг прочитати новий розділ «Викрасти сина мільярдера», той зрозуміє,
Конкурсна книга ⭐️
Привіт, любі ❤️ Вчора мою книгу "НІЧ, ЩО ПОДАРУВАЛА МЕНІ ТЕБЕ" прийняли на конкурс:) Тож я дуже вдячна всім, хто читає і підтримує мене, як автора ❤️ Покажу вам трохи візуалізації до нового розділу ⭐️ Оліаія
Сьогодні тривіально, але коротко)))
– Будь ласка, зроби це знову. Мені потрібно відчути межу… – вона повільно підняла руки, простягаючи йому шовкову стрічку. Нікс лише мовчки розчинив двері ширше. Відступивши вглиб кабінету, він впустив її всередину. –
⭐підтримка для моїх авторів та їх перший флешмоб ⭐
Привіт, мої любі читачі та колеги!⭐ Сьогодні у мене особлива місія. Я завжди намагаюся підтримувати авторів, які вміють креативити, мислити неординарно та створювати незабутні світи. Мої улюблені письменниці — Торія
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше