Додано
09.02.23 21:39:34
Останні години знижки на Трофей
Дівчатка, добігають кінця останні години знижки на "Непокірний трофей". Встригніть продбати книгу по приваблевій цені.
Недолугий дар перекинув мене в спальню до незнайомого перевертня. Замість пояснень хто я і звідки взялася, я спробувала зобразити дурненьку. Сподівалася він вижене мене. Але ж ні! Ілай з лишком скористався своїм становищем, і лише під ранок я змогла вислизнути з його ліжка. І мені б забути про цю прикру помилку, але на руці залишився слід від вовчої в'язі. Кажуть, так перевертні обирають свою справжню пару. Ну-ну! Нехай спершу знайде мене. Нас із перевертнем нічого не пов'язує.
Крістіна Логоша
1344
відслідковують
Інші блоги
Писати і плакати, це я вмію. Бо мої книги лікують в першу чергу мою душу. І якось так виходить, що за сумісництвом відгукуються у ваших серденьках. Мені б дуже хотілося, щоб людей, які розуміють емоції Ліри, в світі
Гарна та добра знижка! Я завелася - зупини мене! Життя прекрасне! Я застукала свого голого хлопця на секретарці, помилочка - тепер уже колишнього хлопця. Так от, значить, після цього видовища я поїхала до друзів на дачу,
Всім доброго часу доби! Взагалі-то я сьогодні не планував створювати блог, хотів дати вам перепочити. Але вам не пощастило!.. =D Хотів поділитися з вами радісною новиною. Моя книга «Ліс втрачених душ» потрапила у Топ-5
Якщо честно, мені навіть не віриться, що моїй молодшій сестрі сьогодні виповнилось 20 років. Я її вже привітала, тому ніяких особливих побажання писати тут не буду(та й я не майстер привітань), але для вас в мене є дві чудові
Погралася трішки і ось така візуалізація за допомогою Штучного Інтелекту вийшла❤️
З характеристикою
0 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВидалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати