Додано
05.02.23 15:41:06
"Наречена з нетрів" - остання доба передплати
Вітаю, любі читачі!
Передостання глава любовного роману "Наречена з нетрів" уже на сайті! І завтра рівно о 10:00 нас чекає фінал!
Сьогодні, фактично, остання добра передплати, завтра книга надійде у продаж, і її ціна зросте. Тому якщо ви збиралися придбати, але ще не зробили цього, зараз саме час!
А також нагадую, що новинка "Її чужий, її рідний" вже в процесі викладки. Тисніть сюди, щоб читати.
Обіймаю, ваша авторка
Устина Цаль
4613
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, любі букнетівці!❤️ Оновлення Попелюшки уже у ваших книжечках: —Як спав? — Нік виповзає з-за рогу будинку. — Як після заручин, — пирхаю. — Жаба не заважала? — усміхається він. — У цьому домі
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
УВАГА - СПОЙЛЕР Сьогодні кількість моїх підписників сягнула 400. Для когось цифра невелика, а для мене це шлях у більше ніж рік. І тепер я точно знаю, що мої книги цікаві, їх люблять, читають і чекають на новинки. Тому я
Ну що, наш золотий хлопчик офіційно вийшов із зони комфорту. Причому зробив це максимально різко, без попереджень і без свого фірмового Cristal. Хто вже встиг прочитати новий розділ «Викрасти сина мільярдера», той зрозуміє,
Сьомий розділ! Ціла серія коротких романів у стилі Black Mirror. І ось ДРУГИЙ роман — «Люсіль» — уже в процесі публікації! Додавайте до своїх бібліотек!
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЩе одна книга, яка не тільки на поличці, але й у серці )))
Alesia, Дякую❤️
Неймовірна книга, дякую люба!
Новинці успіхів!!!
Анна Харламова, Дякую, Аню, надзвичайно приємно чути!
З величезним задоволенням прочитала Наречену з нетрів і з нетерпінням чекаю фіналу. А новинка не менш цікава за сюжетом та історією його героїні Мирослави. Творчого Вам натхнення в створенні і написанні нового роману та інших Ваших творів.
Любовь Даценко, Мені дуже приємно чути! Рада, що обидві книги Вас зацікавили! Щиро дякую!
Чудова книга! Новинка теж дуже подобається!
Мар, Дякую❤️
Дякую, сонце♥️♥️♥️
Вера, Дякую❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати