Позивний "Мавка" — пропозиція Дмитра.

 Вітаю, мої любі читачі!!!

Запрошую до нового розділ книги " Позивний "Мавка " або 4.5.0".

Історія Орести та Дмитра. Ці двоє зустрілися під час війни, обоє допомагають ЗСУ, хто як може. Зчасом молоді люди розуміють, що не байдужі одне одному, але...

УРИВОК.

Серце барабанило у грудях, кров у венах закипіла. Низом живота тріпотіли метелики. Делікатна ніжність, вмить переросла в шалену пристрасть. Вона бажала цих доторків з присмаком кави, не менше за нього. Хотіла цього поцілунку, який дарував їй запаморочливі відчуття. Вуста злилися в одне. Обійми чоловіка враз стали міцнішими. Поруч з ним мліла, навіть не усвідомлюючи цього всім тілом притиснулася до сильного чоловічого тіла. На мить все перестало існувати. Насичений пристрастю поцілунок, відривав від землі, даруючи шалені відчуття.

Ореста першою обірвала цю насолоду, адже тіло палало від спекотних бажань. Здається, ще ніколи не отримувала стільки задоволення від поцілунку, як сьогодні.

Обоє важко дихали. Хотіла покинути обійми Дмитра, та він не відпустив, притиснувши її до себе.

— Не втікай, моя Мавко. Я вчора ледь не збожеволів. Я не відпущу тебе більше, нікуди. Не дозволю, аби ти ризикувала своїм здоров’ям та життям.

Повільно приходила до тями. Відчувала у його словах страх та відчай. Його хвилювання таке приємне, навіть подумати не могла, що за неї окрім батьків хвилюється ще й він. Повільно підняла погляд на нього.

— Дім, це не можливо. Ти ж розумієш, що зараз це дуже важливо?!! — Не дуже сподівалася на його розуміння, адже Аркадій завжди перетягував все на свій бік, і йому це майже завжди вдавалося. Хоча в даний момент, так не буде. Вона їздитиме доки буде така можливість та потреба.

— Розумію, крихітко, але відпускати тебе дуже складно. Ти кожної хвилини ризикуєш. Кожної, розумієш?!! — З відчаєм наголосив.

— Розумію, Дім, але ти ж бачиш, що під час кожної повітряної тривоги, гинуть мирні люди, і вони не їдуть до позицій...

Дмитро вмить заховав її у своєму полоні, та зірвано прохрипів на вухо.

— Мені страшно. Я боюся за тебе.

— Це так приємно чути та усвідомлювати. — Зі сльозами на очах прошепотіла, обійнявши його за плечі.

Обійми Дмитра враз стали на мить сильнішими, а тоді він легенько відхилившись почав покривати її обличчя поцілунками. Шаленіла від його ніжності прикривши повіки, насолоджувалася нею. Вуст торкнулася посмішка. Подумати не могла, що він такий суворий зовні, насправді, ніжний та турботливий. Він за такий короткий час, завоював її прихильність, і зробив це без квітів, гучних слів, та божевільних вчинків. Розуміла, що серцем прикипає до нього. Аркадій якось само собою відійшов на задній план.

— Оресто! — Хрипким голосом покликав Дмитро.

Відкрила очі пильно глянувши на нього.

— Перед тим як піти сьогодні по каву, я сказав тобі правду. Я готовий насправді взяти тебе за дружину, якщо ти цього захочеш, але...

— Що, але? — Напружено перепитала. Бачила відчай в його очах. Розуміла його щось бентежить.

                                  ЧИТАТИ ТУТ

Щиро дякую усім за підтримку, відгуки, зірочки та коментарі. Обіймаю!!! З вашою підтримкою, надихаюся на нові історії.

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

♥︎♥︎♥︎

Лія Тан
05.02.2023, 13:53:27

Олена Булавінець, Щиро дякую!❤️❤️❤️

Інші блоги
♥️дякую за Бест! + 1 розділ поза графіком♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
Сьогодні тривіально, але коротко)))
– Будь ласка, зроби це знову. Мені потрібно відчути межу… – вона повільно підняла руки, простягаючи йому шовкову стрічку. Нікс лише мовчки розчинив двері ширше. Відступивши вглиб кабінету, він впустив її всередину. –
Інтерв'ю з героями (якого ви не просили)
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові" Ведучий: Отже, вітаємо! Сьогодні народилася нова... дружба? Кет: Ні. Новенький: Я сподівався, що так.(прийнамні я на
⭐ "Крихітко, біжи! - Новинка ⭐
«Поліція не допоможе. Поліція вже тут». Ласкаво прошу до нової історії «Крихітко, біжи». Тут монстри не чатують під ліжком і не виходять із темного лісу. Вони сидять поруч за одним столом. Усміхаються. Носять
Цикл "Після опівночі" + бонус
Чому цикл моїх книг називається саме так? Не тільки тому, що герої зустрічаються саме в цей час у (поки що) двох моїх книгах. Є ще дещо. Більшість моїх історій народжується після опівночі ❤️ Думаю, багато хто мене зрозуміє:
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше