Обкладинка у подарунок! Кому?

 

Приємно отримувати подарунки, чи не так? Сьогодні в мене з’явилася обкладинка для роману, яку абсолютно безкоштовно створила Alexa. Оскільки я на платформі недавно, а малюю тільки олівцем, вважаю, що це просто знахідка! 

 

Доречі, ви також можете зробити замовлення. Автора можна знайти на Букнет і в ТГ (@jessikyll) . Як я і казала раніше - це буде подарунок! 

 

JI7OhnV5iqFDEbdqDyMnv_anEsH_bOwq_VKIuvubm2mtogFmSdLDLvaZ9oeh984H5wgF2cDF41MVBjMaOWpNB2MT9RO16FLu7N6W2F7lNkIseYprL91ky2-cX-c0j0lsgzigodBU-elf5AxyF4-MWo8

 

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Nicolas Madeyra
19.02.2023, 20:54:43

Доречі я теж олівцем люблю малювати)

Показати 2 відповіді
Nicolas Madeyra
19.02.2023, 22:43:20

Очеретяна Кішка, У мене вдома)
Якщо є особисті, то можна обмінятися месенджерами)

avatar
Олеся Глазунова
19.02.2023, 18:46:58

Дуже гарна і ніжна палітурка. Так і вабить прочитати твір !

avatar
Єва Ромік
19.02.2023, 18:22:19

Гарна обкладинка. По собі знаю, подібні речі надихають. Був час коли я тримала на робочому столі аж дві палітурки, щоб можна було в будь який час глянути і надихнутися. Бажаю успіху!

Круто)

avatar
Джулай Саммер
19.02.2023, 17:09:17

Класна обкладинка) цікаво це бачення читачкою головних персонажів книги? чи спільна візуалізація?

Показати 2 відповіді
Джулай Саммер
19.02.2023, 17:32:17

Очеретяна Кішка, Круто) цікаво буде почитати) натхнення вам!

Інші блоги
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Навіщо вона йому?
– Куди ми летимо? – знову знехтувавши правила пристойності, які вкладали в мене з дитинства, першою звернулася до чоловіка. – А мені казали, що таринки зайвих питань чоловікам не ставлять, – пролунала іронічна
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Дорогі підписники та автори!!!
Вже завтра 28 червня виповниться 1 рік книзі "Трамвай під номером 13". Її історія написання та реалізації розпочалася ще 12.12.2024, тоді було створено першк главу, а згодом до березня 2025 ще дві, пізніше у травні 2025 продовжилась
Дорогі читачі
Щиро радію кожному новому читачу, дякую що ви доєднуєтесь! Бажаю вам всім щастя, миру і злагоди)))❤ Всім гарного дня! Підписуйтесь, ставте вподобайки, та читайте! Дякую що ви зімною)))
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше