Дрібка небилиць і подарунків

Слава Україні!

Я з блогами не зачастила? Ще вам не набридла?

Ну, якщо ні, то дрібку небилиць закину вам сюди))

Хочу розповісти про цікавинку, про яку, власне, довідалася зовсім випадково завдяки своїм читачам. Ви будете здивовані, але я не знала, що другого лютого день ангела Інни. Проте, була дуже здивована і потішена, коли почала отримувати привітання на своїй сторінці в соцмережі.

Мабуть, не менш дивно, що пишу про це тільки два дні по тому, але не на все можна вплинути, інколи час проти нас. І тепер я знаю, коли святкувати свій день ангела. Дякую мої хороші! Ваша приємність не могла лишитися без моєї. Маленькі подаруночки вже тут:

Родина на мільйон

D5MTud8B

_iTTNXZ8

BCrREkLX

         Вітер в крові

fbR-sJ7u

        Чванько в баюрі

Js7M8qwp

 

         А ще не можу оминути ваші коментарі під Сталевий гайворон!

Це якийсь феєрверк! Дякую! Дуже тішуся, що ще один мій хлопець заслужив вашу симпатію))

10 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Halyna Shchyrba
08.02.2023, 00:56:54

Та де там зачастили)❤️
Щиро вдячні за подарунки, просто розлітаються, як пиріжки бабусині- швиденько. Чуєш себе, як найменша внучка)))) Ручки закороткі)

Інна Камікадз
08.02.2023, 07:58:14

Halyna Shchyrba, то треба шустренько) У великій родині очима не кліпають))

А я якби не зайшла у книжковий магазин і там не зустріла знайомого, який і нагадав про твій день ангела, то була би провтикала 100%. А ще він розказав про багато цікавого про саме ім'я.

Показати 3 відповіді
Інна Камікадз
04.02.2023, 21:58:39

Оксана Буджаковська, Через те мій чоловік каже, що на мені де сядеш, там і злізеш:))

avatar
Лд Мк
04.02.2023, 19:35:22

Хай Ваш ангел завжди Вас оберігає, і по життю допомагає.

Інна Камікадз
04.02.2023, 20:59:04

Лд Мк, Щиро вам вдячна. Навзаєм:)

avatar
Леся Зубкевич
04.02.2023, 13:48:54

Всі книги куплені і прочитані, деякі по кілька разів, скоро буду напам'ять знати . Чекаю ще багато цікавих книг. А всі герої бездоганні . Любимий герой Гожий а героїня Ада .Рекомендую всім читачам Ваші книги. Клас !!!?

Показати 2 відповіді
Леся Зубкевич
04.02.2023, 20:30:08

Інна Камікадз, ?

avatar
Ерін Кас
04.02.2023, 18:30:13

А я просто забрела не небилиці)) День Ангела прогавила, тому вітаю з запізненням! Нехай всі мрії перетворюються в реальність!

Інна Камікадз
04.02.2023, 19:14:16

Ерін Кас, дякую) Я сама про той день забула))

avatar
Олена Гушпит
04.02.2023, 14:58:07

Краще пізно,ніж ніколи!!!❤❤❤
Всі якісь метеори!!!

Інна Камікадз
04.02.2023, 18:14:22

Олена Гушпит, комети)))

avatar
Halyna Shchyrba
04.02.2023, 14:40:47

Інно, дякую Вам за творчість❤️
100% хакери) Не всі ще куплені, , то чекатиму знизку)
"Негожий" і "Жодних правил" до сих пір у серціі❤️

Інна Камікадз
04.02.2023, 18:14:13

Halyna Shchyrba, на яку хочете знижку? Вона вже накльовується)

І у мене мимо,ех) Дякую

Інна Камікадз
04.02.2023, 18:12:40

Пінчук Олександра Хомяк, нічого) Ще пощастить)

avatar
Валя Головатюк
04.02.2023, 13:36:23

Велике дякую за промик. Натхнення Вам написати ще багато цікавих книг. Мирного неба над головою

Інна Камікадз
04.02.2023, 18:12:10

Валя Головатюк, на здоров'я)

avatar
Віра Вікторівна
04.02.2023, 13:33:23

Це просто хакери якісь))) Дякую, але мимо❤️❤️❤️

Інна Камікадз
04.02.2023, 18:11:54

Вера, ще пощастить)

Інші блоги
Невеликий бонус читачам ☺️
Ви любите історії, де вирують інтриги, є загадковий герой, який приховує обличчя під маскою і героїня має зробити вибір між чоловіками? ❤️❣️❤️ Тоді вам обов'язково сподобається книга "Гра без згоди "Між
♥️дякую за Бест! + 1 розділ поза графіком♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
Подяка підписникам.
УВАГА - СПОЙЛЕР Сьогодні кількість моїх підписників сягнула 400. Для когось цифра невелика, а для мене це шлях у більше ніж рік. І тепер я точно знаю, що мої книги цікаві, їх люблять, читають і чекають на новинки. Тому я
✧ Колонія. Новий розділ, тизер й колаж» ✧
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
Катастрофа йде у передплату ❤️
Сьогодні для мене хвилюючий день, бо я відкриваю передплату на роман «Катастрофа на десерт». Натискайте на обкладинку))) Хочу щиро подякувати кожному, хто вже читає, коментує і підтримує. Саме завдяки вам рудоволоса
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше