Книга стала безкоштовною.

Шановні читачі, книга "Зустріти світанок"віднині безкоштовна.

Я  махнула рукою на спроби заробити на своїх електронних книгах на даному сайті, бо то у мене хронічно не виходить. Вміння продавати, то окремий талант, якого я, на жаль, не маю, а опановувати це, як ремесло не бажаю та не маю часу.  Мені подобається просто створювати цікаві історії для  читачів.

Тому, запрошую до безоплатного прочитання. Буду вдячна за конструктивні коментарі та відгуки.

 З повагою

Оксана Усенко

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Оля Царенко
01.02.2023, 23:54:55

Згодна з попереднім коментарем, хоча прочитала поки що 2 більших і всі маленькі ( і обов'язково прочитаю інші), ваші книги неймовірні. Дякую вам за вашу працю, та за те, що не пишите у кожній главі поставити вам вподобайку. Не лише у вас так, у мене теж немає вміння продавати, навіть майже задарма, колись до війни в мене було багато різних квітів від маленьких до великих (які кожного року на літо прохала чоловіка винести на свіже повітря, бо сама підняти ніяк), десь вазонів 240-260 шт., та і щоб їх усі полити години дві або дві з половиною треба було. Так ось не тримала я більше 1-2 вазонів однакових, бо і так все заставлене було, і вирішила залишки продавати, так ніхто не хотів купувати, хоч і дешевше ніж у інших, через півроку плюнула на те все, та і просто роздавала всім бажаючим. І знаєте, бачити сяючі очі, то було неймовірне задоволення. Але зараз лишилось лише із десяток

Оксана Усенко
02.02.2023, 08:10:46

Оля Царенко, Дякую. З квітами- знайомо:) З рослинами я знайшла вихід, ті що дуже розрослися, через групу ЖК в фб віддаю " за шоколадку":) І ви праві, бачити радість людини, яка отримала рослину, на яку все не могла виокремити гроші чи час, то таки окреме задоволення:)

avatar
Інна Мілевська
24.01.2023, 23:46:36

Всі ваші книжки неймовірні і ця не є виключенням. Я дуже рада, що познайомилася з вашими творами. У інших авторів зустрічала постійні нагадування про зірочки та коментарі ( під час написання ними книг) і звернула увагу, що багато читачів полюбляють такі діалоги з автором. Можливо і вам варто застосувати цей прийом при написанні вашої нової історії. Дуже хочу, щоб все у вас склалося і ваш труд було б винагороджено.

Оксана Усенко
25.01.2023, 08:22:42

Інна Мілевська, Дякую за добрі відгуки. Нагадування про зірочки та коментарі я теж бачила, коли читала книги на сайті. Але оскільки особисто мене, як читача такі нагадування суттєво дратують, бо відволікають від сюжету, то і своїм читачам я таке не пропоную.

avatar
Шаграй Наталія
24.01.2023, 15:26:12

Моя улюблена історія...У ній є все, пригоди та нові світи, кохання та гумор...і моя окрема любов - Серафим :) Якщо вас без оголошення війни атакувала депресія, то ласкаво прошу - вибуховий коктейль з пригодницького сюжету та фірмового гумору не залишить й сліду від того пригніченого стану :)

Оксана Усенко
24.01.2023, 15:50:36

Шаграй Наталія, Сподіваюся, що всім вона так підніматиме настрій:)

avatar
Lyudmila Sokolova
24.01.2023, 12:45:14

Додайте в блог посилання на книгу, будь ласка!
Для зручності читачів))

Оксана Усенко
24.01.2023, 13:11:50

Lyudmila Sokolova, Дуже дякую за пораду. Зробила:)

avatar
Lyudmila Sokolova
24.01.2023, 12:49:21

Маю цю неперевершену книжку в своїй бібліотеці на букнеті - дуже цікава!
Химерна, фантастична історія
Незвична героїня, характер якої змінюється, чи його намагаються змінити обставини!?
Яскраві замальовки уявного Всесвіту,
мені і читати було захоплююче і перечитати з часом захочеться, під настрій!))

Оксана Усенко
24.01.2023, 13:12:03

Lyudmila Sokolova, Дякую за добрий відгук:)

Інші блоги
Як ви контактуєте?
Писати я почала років шість назад (були перерви, але то таке). За цей час я встигла посидіти на багатьох самиздав і фф платформах. Для мене письменництво це не тільки про історії, а й про спілкування. Буваєш зустрічаєш гарну
Кінець історії, книга закінчена
Історія волошкового поля закінчена! Тож давайте ще раз згадаємо як все було… Дякую за те що читаєте моїх книги, і всього вам найкращого) І до нових зустрічей!
Чому саме Едді Домбровскі став героєм моєї книги
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
Просити? Це як? На череві перед нею повзати?
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Як найняти кілера в даркнеті?
Приблизно тиждень мені знадобився, щоб зрозуміти, що і як тут влаштовано. Тож є два варіанти знайти «виконавця». Перший — просто розмістити оголошення на форумі. Так, усе виявляється так просто! Якщо тебе вже
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше