Додано
23.01.23 14:01:53
Демон-спокусник замість Музи. Що робити?
Не знаю, чи буває у вас так, але в мене рука не здіймається зараз писати. Можливо через те, що чоловік поїхав в Соледар і з ним немає зв’язку… Зазвичай в таких випадках рятує малювання, але цього разу чомусь з’явився зовсім не образ лицаря на білому коні і навіть не ельф, а ось це демон-спокусник. Мабуть через нього моя Муза тримається де подалі. Може хтось хоче собі такого в подарунок?))
Очеретяна Кішка
478
відслідковують
Інші блоги
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
навпроти одне одного. У них немає нічого спільного, окрім квитків на потяг. Роман звик керувати власним життям, Соломія — сподіватися лише на себе. Він опинився там випадково, чи це була доля? Роман намагається
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels Естефанія пискнула, коли хвиля вкрила її коліна, кидаючи бризки на сорочку й руки. Кінчики волосся
Вітаю!!! Сьогодні 27.06 діє єдина ЗНИЖКА в передплаті на моє любовне фентезі Хто сказав, що відпущу? Після зради коханого Джеслін їде до столиці, куди її запросили на роботу асистенткою відомого мага-науковця Барстона.
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТримайся) Сподіваюся, що все буде добре)
Я ось певний час не могла писати, через хоробу, вона висмоктує з мене все натхнення з середини, але змушую себе інколи поринати в інший світ) Там я вже не Діана)) І трохи стає навіть легше) Взагалі, без кави немає життя( От чому мені не можна її(( З розуму зійти можна))) Але я вірю в те, що всім бідам нарешті прийде кінець. Не може бути суцільна чорна полоса.)
Малюнок як завжди дуже гарний)) Я бажаю миру і спокою всім нам! Натхнення та наснаги!
Діана Козловська, Теж буває, що надзвичайно важко зосередитися на написанні книги. Емоційний та фізичний стан сильно впливають на творчість. Але головне продовжувати) коли входиш в регулярний графік після перерви, як на мене, це особливий кайф)
Демон - красунчик)
Бажаю вам миру і спокою в серці) І коханого поряд! Це головне)
Хай все буде добре
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати