Демон-спокусник замість Музи. Що робити?

 

Не знаю, чи буває у вас так, але в мене рука не здіймається зараз писати. Можливо через те, що чоловік поїхав в Соледар і з ним немає зв’язку… Зазвичай в таких випадках рятує малювання, але цього разу чомусь з’явився зовсім не образ лицаря на білому коні і навіть не ельф, а ось це демон-спокусник. Мабуть через нього моя Муза тримається де подалі.  Може хтось хоче собі такого в подарунок?)) 

 

12-izZOL7ahR-D2rJTlJsL5CGTeCucEUgOPwNUDTD7CtSUAsrA9tFEBgWvEm2mIxqiRVh1s5nw8TMlB0RwfTFsqb5wIh8KHPrdeasEdihvR79ndGDw3KhV4f8Xje2mkBexyjZFlU0mOlgm2IANBmjER-fuey-YZeieqoiPBgjbHqY7ERQrcxqH8OdKFEOw

 

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Тримайся) Сподіваюся, що все буде добре)
Я ось певний час не могла писати, через хоробу, вона висмоктує з мене все натхнення з середини, але змушую себе інколи поринати в інший світ) Там я вже не Діана)) І трохи стає навіть легше) Взагалі, без кави немає життя( От чому мені не можна її(( З розуму зійти можна))) Але я вірю в те, що всім бідам нарешті прийде кінець. Не може бути суцільна чорна полоса.)

Малюнок як завжди дуже гарний)) Я бажаю миру і спокою всім нам! Натхнення та наснаги!

Джулай Саммер
19.02.2023, 17:00:47

Діана Козловська, Теж буває, що надзвичайно важко зосередитися на написанні книги. Емоційний та фізичний стан сильно впливають на творчість. Але головне продовжувати) коли входиш в регулярний графік після перерви, як на мене, це особливий кайф)
Демон - красунчик)
Бажаю вам миру і спокою в серці) І коханого поряд! Це головне)

avatar
Наталка Черешня
23.01.2023, 14:42:36

Хай все буде добре

Інші блоги
Чи важко вам даються сцени 18+?
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
Плацкартний вагон. Роман і Соломія опинилися
навпроти одне одного. У них немає нічого спільного, окрім квитків на потяг. Роман звик керувати власним життям, Соломія — сподіватися лише на себе. Він опинився там випадково, чи це була доля? Роман намагається
Talis est Obsessio: солона мить✨
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels Естефанія пискнула, коли хвиля вкрила її коліна, кидаючи бризки на сорочку й руки. Кінчики волосся
Єдина Знижка в передплаті
Вітаю!!! Сьогодні 27.06 діє єдина ЗНИЖКА в передплаті на моє любовне фентезі Хто сказав, що відпущу? Після зради коханого Джеслін їде до столиці, куди її запросили на роботу асистенткою відомого мага-науковця Барстона.
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше