Додано
23.01.23 14:01:53
Демон-спокусник замість Музи. Що робити?
Не знаю, чи буває у вас так, але в мене рука не здіймається зараз писати. Можливо через те, що чоловік поїхав в Соледар і з ним немає зв’язку… Зазвичай в таких випадках рятує малювання, але цього разу чомусь з’явився зовсім не образ лицаря на білому коні і навіть не ельф, а ось це демон-спокусник. Мабуть через нього моя Муза тримається де подалі. Може хтось хоче собі такого в подарунок?))
Очеретяна Кішка
478
відслідковують
Інші блоги
Оновлення книги "Сіль кохання" чекає на прочитання! Якби ви побачили свого коханця, з машини якого виходить приваблива жінка та ще й заграє з ним, чи повірили б йому, коли б він сказав, що то просто співробітниця? Особливо
Ну що, наш золотий хлопчик офіційно вийшов із зони комфорту. Причому зробив це максимально різко, без попереджень і без свого фірмового Cristal. Хто вже встиг прочитати новий розділ «Викрасти сина мільярдера», той зрозуміє,
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Нова книга під назвою «Заборонена близькість» вже почала публікуватися! Книга буде безкоштовною в процесі написання ♥️ Легка і гаряча історія для
Чесно кажучи, трохи нервую щодо оновлення, яке вас чекає вночі. У нас чергова Хроніка. Суть стосунків Маріци і Даміана, підозрюю, ви вже зрозуміли ❤ Ні, словами через рот вони ні про що не домовлялися, але між цими двома
Блог номер два про типажі. Цього разу жіночі. Мабуть, всі помічали, що протягом історії людства була популярною різна зовнішність. В голодні часи - розкішні фігури, в ситі часи - тендітність, викохана дієтами. Колись вважався
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиТримайся) Сподіваюся, що все буде добре)
Я ось певний час не могла писати, через хоробу, вона висмоктує з мене все натхнення з середини, але змушую себе інколи поринати в інший світ) Там я вже не Діана)) І трохи стає навіть легше) Взагалі, без кави немає життя( От чому мені не можна її(( З розуму зійти можна))) Але я вірю в те, що всім бідам нарешті прийде кінець. Не може бути суцільна чорна полоса.)
Малюнок як завжди дуже гарний)) Я бажаю миру і спокою всім нам! Натхнення та наснаги!
Діана Козловська, Теж буває, що надзвичайно важко зосередитися на написанні книги. Емоційний та фізичний стан сильно впливають на творчість. Але головне продовжувати) коли входиш в регулярний графік після перерви, як на мене, це особливий кайф)
Демон - красунчик)
Бажаю вам миру і спокою в серці) І коханого поряд! Це головне)
Хай все буде добре
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати