Додано
13.01.23 22:36:17
Портрети персонажів
Трохи пограла з нейромережею;) Це Таяна й Алан. Це виявилося складніше, ніж я думала, описати АІ, кого саме я хочу побачити:) Але начебто вийшло непогано!!
Подивитись можна тут:
Варіант 1:
https://twitter.com/soul___dp/status/1613995771418009600
Варіант 2:
https://twitter.com/soul___dp/status/1614010897969647616?t=1PKuml1ZsCdt0Xibk8L4jQ&s=19
Дар'я Пойманова
115
відслідковують
Інші блоги
Всім привіт! Давайте продовжувати знайомитися й підтримувати одне одного! Підписуйтеся на мене — я із задоволенням підпишуся у відповідь. Також буду рада познайомитися з вашими книгами: додам у бібліотеку, почитаю
А піджилки трястимуться від злості? Зазвичай я пишу легкі історії про друзів, гумор та веселі студентські будні. Але цього разу мені захотілося створити дещо геть інше. Те, де щосторінки виникатиме непереборне бажання
⚡ НОВИНКА: «Ціна моєї довіри» ⚡ Що робити, якщо той єдиний, з ким ти почуваєшся в безпеці — під суворою забороною? Що, якщо він — батько твоєї найкращої подруги? Мої любі, я рада презентувати вам свою нову історію,
Поки ідуть дискусії про етичність, практичність або навіть доцільність використання всюди ШІ спішу вас запевнити, що в світі нічого не змінилося. Нічогісінько. Взагалі. Коцептуально.
Можна спробувати залаякати всіх фактом
Іноді найбільші перемоги починаються не з битви. А з одного тихого кроку. У другій частині розділу ХХ «Попелу Еларіса» героям доводиться діяти там, де одна помилка може дорого коштувати. Без гучних промов. Без
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиОго)) Вийшло не просто непогано! Мені перший варіант сподобався більше. В другому і Таяна, і Алан теж гарні. Але в першому якось більше припали до душі. Ой, тепер так кортить побачити героїв Лісу:)) Цікаво, чи буде Ріс схожий на того, як я його собі уявляла?))))
Дарья Пойманова, Хранитель, напевно, неймовірно чарівний) Чекаю на візуалізацію гарнюні Ріса❤
Я у захваті!!!!! Мені Алан з першого варіанту подобається. Пам'ятаю, як Таяна звернула увагу саме на очі і вони неймовірні в першому варіанті:))))))
Це Ви з нуля малювали самі???? Неймовірні картинки!!! Їх можна зразу на обкладинку :))))
Vikki, ОО, значить виходить, що права на ці картинки належать мені, але краще ще про це більш прочитати! Дякую за інформацію!!♥♥
Атмосерні, чудові образи! Я своїх героїв створюю за допомогою звичайного олівця, це, звичайно, не порівняти.
Очеретяна Кішка, Я побачила ваші роботи, ви дуже талановита!!) А моїх героїв створил компьютер та штучний інтелект:D
Вау))) А що за програмку ви використовували?
Софія Вітерець, Я побачила декілька прикладів з нього і мені захотілось спробувати:))
Ух ти.
Таяна з першого варіанту - очей не відірвати!
Наталка Черешня, Таак, згодна♡♡♡
Таяна вийшла дуже дивовижною!
Alesia, Дякую!!♡♡
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати