Гаряча новинка "Синдром"

Ніч, парк, ліхтар. Маніяк та його жертва.

 

Здається усе зрозуміло, фінал читається між кинутих один в одного слів. Але не все так просто. Не кожна жертва беззахисна, і не кожен убивця дійсно знає чому і для чого він вийшов на полювання.

Коротка історія без особливої жорстокості. Відверта, туманно-сива і в'язка.

Я щиро сподіваюсь вам сподобається підглядати за двобоєм двох характерів, котрі один одного варті.

Моя нова історія "Синдром" подарує вам ковток прохолодного туману із присмаком формальдегіду, крові та відвертості.

Цитата із книги:

"Лезо блищить у світлі ліхтаря наче хижа рибка, покинувши своє ложе у ледь вигнутому руків'ї. Еріх підносить руку із бритвою до обличчя провідного спеціаліста психіатричної клініки, наче приміряється чи пасують вони одна одній. Притискає до фарфорової, білої мов святкова скатертина, щоки срібне лезо площиною. Приміряється. Любуються блиском металу в тіні світлих вій.

Лу навіть не відсахнулась. Дивовижно. Вона - дивовижна.

— Вб'єш мене? Правда? Дозволиш батьку перемогти? — світлі брови повзуть по крейдяному чолу, в очах стрягне питання, співчуття і неприкритий професійний інтерес.

Зовсім не те, що Еріх планував побачити.

— Ти читала мою особисту справу? Як не етично, Лу... — глибоко дихаючи ротом, нависаючи над своєю здобиччю він шепоче.

Більше не підбирає слова, не надає їм надто багато ваги. Просто дозволяє всьому що всередині литись із губ. Насолоджується свободою і виглядом витонченого обличчя так близько."

 

 

ЧИТАТИ КНИГУ

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Бася Каллиган
10.01.2023, 19:01:51

Візуал - точно бомба)) Історія, наскільки я пам'ятаю, теж нічогенька собі))))) Обов'язково буду читати!

Показати 3 відповіді
Ал Бєлко
10.01.2023, 20:47:16

Бася Каллиган, В мене тут тільки одна тру-альбіноска, Лу, але Еріх недалеко від неї втік. Вони взагалі парочка із розряду: яке їхало - таке здибало)

avatar
Лоре Лея
10.01.2023, 18:00:06

візуал бомба)

Ал Бєлко
10.01.2023, 18:00:48

Лоре Лея, Дякую, вчора опівночі клепала)))

Інші блоги
Серце з перцем. Візуали
Серце з перцем (сучасний любовний роман) Це було чарівно. Лія танула від пристрасті в обіймах Влада і забувала про реальність. Їй здавалося — не було й не може бути нічого приємнішого, ніж його поцілунки й дотики.
Культура спілкування...
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
Коли реальність — це лише знімальний майданчик.
Деякі ранки починаються з кави. Ранок Кіри починається з протистояння з 95-річним «демоном» у під’їзді та спроб пояснити, чому її «іноземний» співмешканець ніколи не з’являється на людях. У новому епізоді
Чому я ніколи не хотіла б жити в Спарті
Вчора випадково натрапила на відео про Спарту, і мене досі не відпускає ця тема. Ми часто романтизуємо спартанців, уявляючи їх непереможними героями, але якщо зазирнути глибше — це була справжня антиутопія. Уявіть
"Тепер ти належиш мені" Завершено❤️
Привіт, мої любі! Маю для вас чудову новину! Книгу ТЕПЕР ТИ НАЛЕЖИШ МЕНІ завершено і ви вже можете її придбати та читати повністю. Також хочу щиро подякувати усім, хто читав цю книгу в процесі, переживав за Аміну
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше