Додано
31.12.22 19:52:04
Подяка і привітання! :)
Усіх з прийдешнім Новим роком!
Перед Новим роком хочу подякувати моїм читачам. Ви весь рік були зі мною. Ваші відгуки й вподобайки підтримували мене, давали наснаги і мотивацію на творчість.
Тож щиро дякую усім вам!
Це був непростий рік для нас усіх. Та тепер ми стали ще сильнішими й міцнішими.
Нехай новий рік принесе Україні перемогу і мир!
P.S. Постараюся зробити оновлення найближчим часом ;)

Аврора Лимонова
1061
відслідковують
Інші блоги
— Привіт, дорогенький. Астраель скосив очі й майже не здивувався. В дверях, що відчинилися за його спиною, стояла Карлайла. Освітлення було тьмяним, тому він не бачив її обличчя, та переплутати цей силует не міг ні з ким
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Сьогодні стартувала передплата на книгу «Помилково викрадена», і я хочу подякувати моїм неймовірним читачам за вашу підтримку ♥️ За кожен коментар,
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels Перо здавалось теплим, воно злегка тремтіло, виблискуючи. Естефанія здивовано витріщалась на
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
– Магістре, – голос короля був глибоким та оксамитово-м’яким, а ще – з відчутною долею глузування. – Ми зібрались тут, аби обговорити вашу чергову геніальну ідею. Минулою вашою ідеєю був виклик Обраного…
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЗ Новим роком. Миру, перемоги, творчого натхнення??
Svetlana Kapysta, Щиро дякую за побажання! Переможного Нового року нам! :)
Новий рік - нова сторінка життя. Так нехай на ній не буде порожнього місця, нехай вона заповниться безліччю фарб, яскравих подій і пригод. Нехай в новому році вас супроводжує удача, успіх і достаток. Насолоджуйтесь кожною миттю вашого життя, будьте з коханими, оточуйте себе і своїх близьких теплом і турботою, зігрівайте їх своєю любов'ю, а вони у відповідь зігріють вас. Будьте щасливі, з Новим роком!
Людмила Азорская, Щиро дякую Вам за таке душевне побажання! І Вам усього найкращого у новому році! Здоров'я, щастя і любові :)
Зі святом! Творчого року!
Наталія Девятко (Natalia Devyatko), щиро дякую! Навзаєм!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати