Додано
27.12.22 19:25:53
Сумні новини
Любі мої, на минулому тижні я поховала рідну людину. Не встигла оговтатись, як в мене захворіли діти. Продовження в "Місто Драконових кісток" трішки затримається.
Сподіваюсь у вас цей рік закінчить не так печально.
Мирного неба! Бережіть себе.
Крістіна Логоша
1344
відслідковують
Інші блоги
Писати і плакати, це я вмію. Бо мої книги лікують в першу чергу мою душу. І якось так виходить, що за сумісництвом відгукуються у ваших серденьках. Мені б дуже хотілося, щоб людей, які розуміють емоції Ліри, в світі
Гарна та добра знижка! Я завелася - зупини мене! Життя прекрасне! Я застукала свого голого хлопця на секретарці, помилочка - тепер уже колишнього хлопця. Так от, значить, після цього видовища я поїхала до друзів на дачу,
Всім доброго часу доби! Взагалі-то я сьогодні не планував створювати блог, хотів дати вам перепочити. Але вам не пощастило!.. =D Хотів поділитися з вами радісною новиною. Моя книга «Ліс втрачених душ» потрапила у Топ-5
Якщо честно, мені навіть не віриться, що моїй молодшій сестрі сьогодні виповнилось 20 років. Я її вже привітала, тому ніяких особливих побажання писати тут не буду(та й я не майстер привітань), але для вас в мене є дві чудові
Погралася трішки і ось така візуалізація за допомогою Штучного Інтелекту вийшла❤️
З характеристикою
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМої співчуття,. Дітям-швидкого одужання і міцного здоров'я. Тримайтеся! Все буде добре!
Natalka, Дякую
Прийміть щирі співчуття. Діткам швидшого одужання,і в подальшому міцного здоров'я. А ви тримайтеся.
натали натали, Дякую за підтримку
Нажаль ми далеко, щоб підтримати особисто! Тримайтесь. Діткам найшвидшого одуження, вам - сил та терпіння! Подумайте про те, ща ваша творчість, можливо, банатьох рятує від страху та депресії, хай це допоможе пережити найтяжчі часи. Віримо в краще, все минеться!
Очеретяна Кішка, Дякую за слова підтримки
Моі співчуттям.тримайтеся,на все потрібен час.і біль потрошку стихне.
Nina Nina, Дякую за підтримку
СпівчуваюВам. Тримайтеся. Все буде гаразд. Мирного неба над головою
Валя Головатюк, Дякую
Співчуваю вам. Сил та здоров'я вам і вашим діткам.
Лара Роса, Дякую за підтримку
Співчуваю вам. Тримайтеся й одужуйте
Марія Євтушенко, Дякую
⊂(´• ω •`⊂) тримайся, ми тебе любимо і чекаємо ♡
Ганна Зюман, Дякую за підтримку
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати