Додано
27.12.22 19:25:53
Сумні новини
Любі мої, на минулому тижні я поховала рідну людину. Не встигла оговтатись, як в мене захворіли діти. Продовження в "Місто Драконових кісток" трішки затримається.
Сподіваюсь у вас цей рік закінчить не так печально.
Мирного неба! Бережіть себе.
Крістіна Логоша
1428
відслідковують
Інші блоги
Мені стало цікаво, тому вирішила запитати у досвідченіших авторів. Чи нормально, коли книга регулярно оновлюється, а перегляди майже не рухаються? Починаю ловити себе на думці, що, можливо, справа не тільки в часі. Може,
Друзі, мені дуже потрібна ваша допомога! ❤️ Зізнаюся чесно... ця новинка стане для мене справжнім викликом. Зазвичай я пишу романтичне фентезі, але цього разу вирішила ризикнути й поєднати одразу кілька жанрів: детектив,
Любі читачі, сьогодні діють знижки на мої книги: Добровільно залежна Помилка. Згоріти вщент Кохана монстра
Відгук-рецензія на твір «Спряжіння. Втрати та здобутки» Вадима Сухобруса. За домовленістю з автором залишу тут свої враження від твору. Чесно, роблю це вперше, тому не знаю, як зазвичай пишуть такі рецензії, але постараюся
Привіт усім! Сьогодні свій день відзначає одне з найдавніших міст України, справжня перлина Хмельниччини, моє рідне місто Ізяслав. Це - не тільки величні палаци, мальовничі краєвиди та старовинні храми, а й багатовікова
8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМої співчуття,. Дітям-швидкого одужання і міцного здоров'я. Тримайтеся! Все буде добре!
Natalka, Дякую
Прийміть щирі співчуття. Діткам швидшого одужання,і в подальшому міцного здоров'я. А ви тримайтеся.
натали натали, Дякую за підтримку
Нажаль ми далеко, щоб підтримати особисто! Тримайтесь. Діткам найшвидшого одуження, вам - сил та терпіння! Подумайте про те, ща ваша творчість, можливо, банатьох рятує від страху та депресії, хай це допоможе пережити найтяжчі часи. Віримо в краще, все минеться!
Очеретяна Кішка, Дякую за слова підтримки
Моі співчуттям.тримайтеся,на все потрібен час.і біль потрошку стихне.
Nina Nina, Дякую за підтримку
СпівчуваюВам. Тримайтеся. Все буде гаразд. Мирного неба над головою
Валя Головатюк, Дякую
Співчуваю вам. Сил та здоров'я вам і вашим діткам.
Лара Роса, Дякую за підтримку
Співчуваю вам. Тримайтеся й одужуйте
Марія Євтушенко, Дякую
⊂(´• ω •`⊂) тримайся, ми тебе любимо і чекаємо ♡
Ганна Зюман, Дякую за підтримку
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати