Додано
14.12.22 21:06:39
Чудова новина та розклад на Блискавичну 2


Анотація:
Піти вчитися до Академії на цілителя, і потрапити на бойовий факультет, можу тільки я.
У сімнадцять років виявитись глибоко заміжньою, теж про мене.
Втекти від чоловіка у світ демонів і дізнатися, що моя магія носить божественний привіт, знову ж таки про мене.
Давайте знайомитись, я Мелані, нащадок Великих Імператорів нашого світу, що правили Єлателем п'ять тисяч років тому.
Маленький кусь:
— Скільки разів тобі повторювати, щоб ти не називала мене так? Це собаче прізвисько, а я леді, і ім'я у мене відповідне. - виплюнувши це, Джессі розвернулася і відійшла до свого брата.
— І чим відрізняється Джес від Джессі? - підняв брови Пітер.
— Та нічим! Її взагалі Джесіка звуть, але мати називає її Джессі і стверджує, що це арестократичне скорочення від повного імені. - поділилася я з друзями.
— Що ж! Їй ще два хвостики зав'язати на кучерях і справжнісінька болонка. - посміхнулася Кессі.
Про таке порівняння я навіть не замислювалась, але, глянувши на свою зведену сестрицю з цього ракурсу, зазначила, що порівняння було точним.
РОЗКЛАД на Грудень:БЛИСКАВИЧНА для Ректора:
1️⃣5️⃣Пролог
1️⃣6️⃣1.1 підрозділ
1️⃣9️⃣1.2 підрозділ
2️⃣0️⃣2.1 підрозділ
2️⃣3️⃣2.2 підрозділ
2️⃣4️⃣3.1 підрозділ
2️⃣7️⃣3.2 підрозділ
2️⃣8️⃣4.1 підрозділ
3️⃣1️⃣4.2 підрозділ
Підрозділи будуть викладатися 2 через 2
Сподіваюся, що і друга книга, знайде місце у вашому серці.
До зустрічі на сторінках книги.
Ваша Марита Полл
Марита Полл
796
відслідковують
Інші блоги
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
Вітаннячко, кісяри (^..^). Новий розділ готовий! І там ви дізнаєтесь: ✦ як говорити з морем і не викликати при цьому санітарів;
✦ де ви були вісім років, коли бомбили Прайм-4;
✦ хто тут такий борзий і з якого він
Але ж читають... хоч і тихо. Не багато, але є ті хто читають і навіть ствлять оцінки! Соцмережі таки працюють! Ну і Візуал! (Як же без нього?) — Зранку я зробила фотку, — дівчинка розблокувала екран і простягнула його
Вадим Сухобрус прокоментував попередній запис "Цікаво, щоб він відповів..."
І ось що він відповів:
Дорогий Авторе, Дякую за твій другий лист. Він звучить як продовження щирої розмови, де вже менше страху й
Вітаю! Новий розділ вже на сайті) Посилання на книгу: Зібрані з уламків
Новий розділ: Розділ 9. Генеза монстра
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиУспіху новинці!
Лара Роса, Дякую, і вам того ж.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати