Що я читаю?

Слава Україні!

Нині по неньці-Україні крокує Андрій, за тиждень його замінить Миколай, принесе купу подарунків під подушку. Сподіваюся, вже всі написали листи. Чомусь не маю сумнівів, що цього року всі діти і дорослі проситимуть заповітного та омріяного нами не один місяць.

Я сьогодні до вас з рекомендаціями, бо до Миколая ще купа днів, а маленького свята хочеться вже, крім того, поки світло струменить в розетці, треба хутенько тим скористатися. Відсутність електроенергії відточила мої навички тайм менеджменту до ідеальності. А ще я багато читала і читаю.

Тому, сьогодні потеревенимо про смаки та вподобання вашої авторки.

Отже, що я читаю!

Ця книга довгенько в моїй бібліотеці. Соромно перед авторкою, що дотупцяла до неї лиш нещодавно, бо відьми на сторінках цієї книги не просто тихі, вони ще й кмітливі, прикольні, харизматичні… Епітетів не злічити. Головна героїня – ходяча Вікіпедія, а ще не боїться черепів, підземних тунелів і змій. Коротше, потрапляння стовідсоткове. Гумор на висоті. Інколи він здасться вам іронізованим, з надлишком сарказму, на межі допустимого, але то справжній кайф.

А відьми тут тихі

Ім’я головної героїні цієї книги мене підкорило. Меланія… Легко, але багатозначно. У неї чарівні руки. Сильна жінка, яка не стерпіла зради, і виявилося, що здатна до авантюризму, який змінив її життя назавжди. Вона втрапила у пригоду із присмаком моря та любощів, а тому поверне нас у літо, нагадає, яким пречудовим буває морський бриз, і як смакує безтурботність. Рекомендую для прочитання з келихом білого напівсухого та чорним гірким шоколадом. Я саме так і читала))

Наречений її подруги

Назва цієї книги розповідає сама за себе. Нині у мене за вікном сніг, у шибку зазирає сонечко, наче просить: «Зліпи сніговита… Ну, зліпи сніговика». Головний герой книги – відлюдько. Йому добре серед засніжених верховин, на самоті із собою, вдалині від остогидлого світу. Проте, у передсвятковий день йому не дадуть засумувати. Варто випхнути носа за одвірок, як на голову впаде слиняве немовля, невгамовна дівчина і справжнє диво, яке трапляється тільки на свята.

Заметіль

Гарного усім вечора. Обов'язково знайти Андрія, хто ще не знайшов. Ну, і читати Інну Камікадз))

Скромність - моє друге Я:)

(Усі назви книг клікабельні)

11 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Шаграй Наталія
15.12.2022, 20:16:02

Мої вітання! Пані Інно, таки погоджусь з тією новою розвагою "упіймай світло".і відточиш та відгостриш не тільки навики, але і нерви. Щось до мене та "свєта" так нечасто заходить, що то вже захопливий квест впіймати світло :))) І усе б добре, та можна все пережити, але інколи все пропускаю. Тож, коли читачка під книгою написала відгук, що прийшла за вашою рекомендацією й не пошкодувала, то доводиться швиденько виправлятися. Насамперед, дякую за чудовий відгук. Рада, що історія сподобалася. Вашою рекомендацією я теж скористалася й свою бібліотеку поповнила :) І, звісно, Інну Камікадз читати :) Історії Камікадз - це сто відсотків фірмовий стиль, плекана мова. та гумор :)

Інна Камікадз
15.12.2022, 20:56:38

Шаграй Наталія, Гарні книги потребують гарних рекомендацій)) Лиш жаль, що на них не завжди вистачає часу та електрики в розетці))

Я уже встигла їх перечитати. Хіба на друге коло заходити.

Показати 2 відповіді

Інна Камікадз, Ти пишеш, я читаю.

avatar
Olena Ostash
13.12.2022, 21:53:37

Не всі Ваші книги перечитати, але ті що перечитала- варті уваги. Мені дуже сподобались. Дякую щиро.

Інна Камікадз
13.12.2022, 23:57:14

Olena Ostash, І вам дякую. Дуже приємно і цінно.

avatar
Стася Павлів
13.12.2022, 21:32:43

До нас Миколай вже приходив 6 грудня, то був не день а цілковите свято)
Поклала до бібліотеки книжечки, тепер тільки часу на почитати, бо й «Родину на мільйон» придбала і от тільки починаю читати, то щось трапляється. Треба вжп десь переховуватись аби почитати!

Інна Камікадз
13.12.2022, 23:56:40

Стася Павлів, Охох, час найбільший халепник) Вічно його бракує)

avatar
Софія Чайка
13.12.2022, 20:37:54

Інну читати обов'язково!)
Дякую щиро!

Інна Камікадз
13.12.2022, 23:55:55

Софія Чайка, Я вирішила сьогодні бути нескромною))

Наталя Шаграй дещо недооцінена нашими читачами. Рекомендую теж відьми, хоча перечитала всі її книги. .Решту не читала , обов'язково зазирну . Дякую.

Інна Камікадз
13.12.2022, 23:55:09

Світлана Герасимчук, Погоджуюся. Тому й намагаюся знайти маленькі скарби на Букнет.

avatar
Olga Lizavchuk
13.12.2022, 16:08:24

Інну Камікадз читати обов'язково, але вже все прочитано, дещо декілька разів.

Інна Камікадз
13.12.2022, 16:19:48

Olga Lizavchuk, Тому я й дала рекомендації, щоб прикрасити очікування читачів, поки я клацаю по "клаві"

avatar
Олена Гушпит
13.12.2022, 16:05:24

Читати Інну Камікадз - ОБОВ'ЯЗКОВО!!!!!!❤❤

Інна Камікадз
13.12.2022, 16:08:36

Олена Гушпит, Саморекламою зайнялася, поки світло є)

avatar
Лоре Лея
13.12.2022, 16:03:10

Читати Інну Камікадз однозначно) дякую за рекомендації)

Інна Камікадз
13.12.2022, 16:07:55

Лоре Лея, Дякую)) Читайте і насолоджуйтеся:)

Ох ті відьми... зачарували просто з перших слів .

Інна Камікадз
13.12.2022, 16:07:08

Наталка Михайлів, Гарна книга. Повна іроній. Люблю таке)

А відьми тут тихі - зачарували від вашого опису!!! Дякую за рекомендації!!!

Показати 3 відповіді
Інна Камікадз
13.12.2022, 15:55:34

Олександра Спаська, бо гарних книг мало не буває))

Інші блоги
✨️❤️знижка на спекотний дарк роман — без гальм❤️✨️
Привітики☺️✨️ Мої любі, сьогодні діє знижка на спекотний дарк роман Залежність Ворона❤️ Якщо ви любите владних кримінальних босів із добре підвішеним (в усіх сенсах) язиком, ласкаво прошу до книги) До речі, вона
Культурний Шок Для Мажора 
Ну що, наш золотий хлопчик офіційно вийшов із зони комфорту. Причому зробив це максимально різко, без попереджень і без свого фірмового Cristal. Хто вже встиг прочитати новий розділ «Викрасти сина мільярдера», той зрозуміє,
Конкурсна книга ⭐️
Привіт, любі ❤️ Вчора мою книгу "НІЧ, ЩО ПОДАРУВАЛА МЕНІ ТЕБЕ" прийняли на конкурс:) Тож я дуже вдячна всім, хто читає і підтримує мене, як автора ❤️ Покажу вам трохи візуалізації до нового розділу ⭐️ Оліаія
Сьогодні тривіально, але коротко)))
– Будь ласка, зроби це знову. Мені потрібно відчути межу… – вона повільно підняла руки, простягаючи йому шовкову стрічку. Нікс лише мовчки розчинив двері ширше. Відступивши вглиб кабінету, він впустив її всередину. –
⭐підтримка для моїх авторів та їх перший флешмоб ⭐
Привіт, мої любі читачі та колеги!⭐ Сьогодні у мене особлива місія. Я завжди намагаюся підтримувати авторів, які вміють креативити, мислити неординарно та створювати незабутні світи. Мої улюблені письменниці — Торія
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше