Новинка — та заключна частина!!!

                                      Доброго вечора, мої любі!!!

 Вже завтра стартує НОВИНКА, та продовження історії Станіслава та Вікторії, "Новорічно-Різдвяна казка. Частина ІІІ."

                                                  Анотація.

Мабуть, справді у щастя, короткий вік. Тільки-тільки, Вікторії та Станіславу, вдалося налагодити свої непрості стосунки, як чоловік знову пропав безвісти.

 Тепер Вікторія мусить вистояти проти тітки одна. Їй солідно допомагає названий хрещений, та цього замало, адже хочеться, аби поруч знаходився коханий чоловік.

 Дівчина виснажена хвилюванням за Станіслава, захворіла. Хоча кухарка запевняє, що це не хвороба. — Це легке недомагання яке скоро пройде. Вікторія не відразу розуміє, значення цих слів, тому відчайдушно шукає Стаса, нехтуючи своїм здоров’ям та не тільки своїм...

Хочу подякувати всім хто, залишався з героями у першій та другій частинах. Спасибі за ваші зірочки відгуки коментарі — це надихає та стимулює.

Також запрошую до двох повередніх частин, які змінили свої одежинки.

НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНА КАЗКА. ЧАСТИНА І

https://booknet.ua/book/novorchno-rzdvyana-kazka-chastina-l-b367064

​​​​​​

НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНА КАЗКА. ЧАСТИНА ІІhttps://booknet.ua/book/novorchno-rzdvyana-kazka-chastina-b395512

 

Всім мирного неба, світла, тепла та спекою! Обіймаю! Бережіть себе та рідних.

Завжди ваша Лія Тан.

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анна Багирова
06.12.2022, 19:16:12

Нарешті я дочекалася на третю частину! Успіхів вам та невтомної музи.))))

Лія Тан
06.12.2022, 19:21:22

Анна Багирова, Безмежно вдячна, Анно, вам за підтримку та побажання!!!❤️

☆☆☆☆☆♥︎безкінечних коментарів

Лія Тан
06.12.2022, 19:11:07

Олена Булавінець, Щиренько дякую!!!❤️

Інші блоги
Я повернулася
Я давненько нічого не писала в блозі. І, чесно кажучи, трохи хвилююся, натискаючи кнопку «Зберегти». Останні місяці були дуже насиченими. Багато що відбулося та змінилося, але одна річ залишилася незмінною — я продовжувала
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Єва - жертва чи монстр?
Вітаю! Новий розділ вже на сайті) Посилання на книгу: Зібрані з уламків Новий розділ: Розділ 9. Генеза монстра
Знайомство
Вітаю! Я давно спостерігаю за творчістю поетів та письменників на букнеті, але виставити свою збірку наважилася тільки зараз. Я трохи хвилююся, але надзвичайно рада бути тут, серед своїх. Я пишу вірші про те, що болить, вражає
♥️дякую за Бест! + 1 розділ поза графіком♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше