Додано
17.11.22 19:40:13
Трішки інформації про антиутопію "Розірвана Душа"
Хочу вам нагадати, щоб ви не забували про антиутопію "Розірвана Душа"
Наразі пишеться прода. Ви трішки більше взнаєте про почуття Якуба, побачите іммаріʼ "його очима".
Хто ще не знайомий з цією книгою та планетою Верде - ласкаво прошу
Вас зустріне світ в якому панують лише позитивні емоції. Горе, роздратування, злість, гнів - все це незнайоме жителям планети Верде. Система, яку створили багато віків тому, тримає контроль над емоціями та діями вердців. Саме це запобігає злочинам на планеті.
Утопія?
Але що саме та система. "Око". Хто воно чи що воно?
Заходьте, читайте та підписуйтесь на автора
Сакуура
50
відслідковують
Інші блоги
Любі читачі, вашій увазі оповідання «Розлом Морського Диявола. Перша жертва». Цей твір передує великій книзі, яка закриє питання, що імовірно, з'являться після прочитання :) П'ятеро друзів приїхали відпочити
Всім привіт! ♡‿♡ Мої любі читачі! ♥️ Я постійно читаю ваші повідомлення: «Хочемо більше розділів!», «Може, викладати щодня?», «Я так чекала окрему історію Сенцових!». І повірте, мені неймовірно
Привіт, любі ❤️ Вчора мою книгу "НІЧ, ЩО ПОДАРУВАЛА МЕНІ ТЕБЕ" прийняли на конкурс:) Тож я дуже вдячна всім, хто читає і підтримує мене, як автора ❤️ Покажу вам трохи візуалізації до нового розділу ⭐️ Оліаія
УВАГА - СПОЙЛЕР Сьогодні кількість моїх підписників сягнула 400. Для когось цифра невелика, а для мене це шлях у більше ніж рік. І тепер я точно знаю, що мої книги цікаві, їх люблять, читають і чекають на новинки. Тому я
Ми завершили подорож з Іриною та Олексієм, нарешті вони знайшли той єдиний шлях, який має назву: кохання. Мені дуже імпонує Ромка, який став дорослим і досвідченим. Мої нові герої, вже чекають в іншому творі і я починаю
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЛюблю антиутопії, самій подобається таке писати, але їх менше читають чомусь. Обов'язково почитаю вашу історію) Вже забрала у бібліотеку.
Анна Потій, Щиро дякую! Думаю читають менше, бо вони тяжкі та навантажують мозок, емоції. Більшість хоче просто розвіятися.
Щось мені підказує, що подібний контроль ніколи ні до чого доброго не призводить)
Лара Роса, Авторитарні та тоталітарні режими ніколи не закінчують добре, це так)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати