Флешмоб "Три факти про автора"

Доброї ночі всім )))

Зараз активно набирає популярності флешмоб "Три факти про автора" і ось я отримала естафету від Улі Сер. ( Доречі про Улю — саме завдяки їй я дізналась про цю платформу. Спочатку просто читання, потім співпраця з нею і понеслась)

Відверто кажучи, мені дуже важко писати про себе. Чомусь відразу все вилітає з голови і здається, ніби я взагалі нічого про саму себе не знаю. Але думаю варто спробувати, правда ж?

Отже:

Факт 1: Я цілковитий інтроверт. 

Для мене найкращий відпочинок — час проведений наодинці із думками. Частенько бувало, що я, сидівши на підвіконні з навушниками у вухах, поринала у свої думки. Зараз трішки все змінилось, оскільки життя інколи вносить свої корективи у вигляді нових знайомств, занять, друзів чи навіть других половинок))) Та, як би там не було, коли маю змогу побути наодинці із думками — стаю неймовірно щасливою.

Факт 2: Фраза "довіряй, але перевіряй" точно не про мене

Я замкнута, але дуже довірлива людина. Якщо відкриваюсь комусь, то довіряю все, без винятків. Людина стає частиною мого маленького всесвіту, і, нажаль, інколи це оберталось проти мене. 

Та, все що не робиться лише на краще, хіба не так? Все це стає уроком, який міняє нас, змушуючи поглянути на світ інакше, не через призму рожевих окуляр.

Факт 3: мало хто знає, точніше майже ніхто з мого оточення, про те, що я пишу вірші. Тільки Уля читала, та й читає досі, більшість моїх віршів. 

Для мене вірші завжди були чимось надто особистим. Це мої думки, інколи навіть крик душі.

Це те, про що я не могла вільно говорити. Це те, що переросло в щось прекрасне. Читаючи їх, я згадую той період життя, що надихнув мене на створення певного віршика.

Можливо настане час і я зможу впевнено представити світу усі свої творіння, але не сьогодні)))

 

Дякую всім, хто дочитав до кінця! Щиро вдячна за підтримку)

Спокійної ночі.

Пам'ятайте, що навіть за самою темною ніччю іде найяскравіший світанок!

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Дара Гончар
26.10.2022, 19:21:43

Дуже цікаво. Я теж люблю поринати у власні думки і пишу у тиші. Коли це взагалі стає можливим...

Дарина Міс
26.10.2022, 19:36:16

Дара Гончар, Тиша для нас, нажаль, тепер як насолода. Та віримо, що все закінчиться якнайшвидше, і ми будемо згадувати про це все, як про страшний сон. Тільки дуже боляче, що це все буде занадто великою ціною...

avatar
Каміла Дані
26.10.2022, 08:50:29

Дякую що приєдналися!)

Дарина Міс
26.10.2022, 10:28:52

Каміла Дані, Дякую вам, що започаткували такий чудовий флешмоб)

avatar
Мегерка Вредіна
25.10.2022, 23:11:18

Ооо, другий факт і про мене також))) Завжди цілковита довіра до всіх))

Показати 7 відповідей
Дарина Міс
26.10.2022, 07:36:29

Megerkavredina, Нічого, все добре)

avatar
Уля Сер
25.10.2022, 23:35:57

Дарино, я аж розчулилась❤️❤️❤️ факти - у саме ❤️

Показати 2 відповіді
Уля Сер
25.10.2022, 23:50:35

Міс Дарина, ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Інші блоги
Презентація героїв «хижачки для мисливця»
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо? Де дружба починається з брехні, а потім
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Давно не робила знижок на ці книги - щасливий день
Привіт, любі Спокусники! Давно я не робила знижок на ці дві спокусливі книги… сьогодні щасливий день) “Вечірка для боса” 20% На розкішному вечорі в масках вона проводить ніч пристрасті зі своїм босом
Зустрічайте новинку про гарячих братів
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
мускус і мʼята
Оновлення вже на сайті, буду вдячна за прочитання та коментарі) — Що з тобою, в біса, не так? — голос прозвучав хрипкіше, ніж я планувала. Довелося ковтнути й повторити вже тихіше: — Влад… Я вперто дивилася
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше