Вітер в обличчя...

Чи часто вам траплялося шалено гортати книгу, ковтаючи сторінку за сторінкою? Ось те саме відчуття, коли не дочекаєшся наступного розділу, коли аж підстрибуєш, так кортить дізнатися, чим же закінчиться історія, і водночас хочеш відтягти кінець якнайдалі, щоб подовше побути з героями?

Для мене таким автором-знахідкою стала Христина Лі Герман. Це над її книгами я не сплю до другої ночі. Від них перехоплює горло. 

Нещодавно закінчений роман "Вітер в моїх руках" - це просто чудо якесь. І герої тут дуже непрості й немерісьюшні. І в українки Катерини, і в американця Лео нелегкі долі. Кожен з них справляється з кризами по-своєму, бореться за те, щоб не зіслизнути в морок. І коли їх зіштовхує доля (при досить-таки саркастичних обставинах, доля - ще та єхидна), відразу стає зрозуміло, що попереду геть не легка чайна історія. Але божечки, як же це прекрасно!

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Юлія Міхаліна
21.10.2022, 21:36:21

Шикарна історія!

Наталка Черешня
21.10.2022, 22:13:21

Юлія Міхаліна, Давненько мені не траплялося не спати до другої через книгу ))

Леонард ще той викрадач сердець)))
Щиро дякую за відгук і блог❤️
Зігрів, як і твої емоції в коментарях ❤️

Показати 3 відповіді
Наталка Черешня
21.10.2022, 22:01:39

Христина Лі Герман, Мррррр ))

avatar
Лоре Лея
21.10.2022, 20:39:46

та я просто трясуся за цією книгою, там же Лео)

Наталка Черешня
21.10.2022, 22:01:23

Лоре Лея, Та капєц, нам теж такого треба))

avatar
Вірджинія Хоуп
21.10.2022, 19:23:35

Ооо, ну то треба додавати в список обов'язкового для читання :) дякую за рецензію ❤️

Наталка Черешня
21.10.2022, 19:25:35

Вірджинія Хоуп, Треба-треба :)

avatar
Анні Ксандр
21.10.2022, 18:38:43

Треба негайно додати!

Показати 7 відповідей
Анні Ксандр
21.10.2022, 19:25:33

Наталка Черешня, Ну гризти то не моє, навіть навпаки між продами є час на щось ще, а на повну треба одразу багато)))

avatar
Оксана Зіентек
21.10.2022, 19:21:55

Дякую за те, що поділилися враженнями

Наталка Черешня
21.10.2022, 19:23:45

Оксана Зіентек, Буду рада, якщо Христина знайде нових читачів!

Інші блоги
Відгук-рецензія.
Відгук-рецензія на твір «Спряжіння. Втрати та здобутки» Вадима Сухобруса. За домовленістю з автором залишу тут свої враження від твору. Чесно, роблю це вперше, тому не знаю, як зазвичай пишуть такі рецензії, але постараюся
З Днем міста, Ізяслав!
Привіт усім! Сьогодні свій день відзначає одне з найдавніших міст України, справжня перлина Хмельниччини, моє рідне місто Ізяслав. Це - не тільки величні палаци, мальовничі краєвиди та старовинні храми, а й багатовікова
статистична дилема нового автора
Мені стало цікаво, тому вирішила запитати у досвідченіших авторів. Чи нормально, коли книга регулярно оновлюється, а перегляди майже не рухаються? Починаю ловити себе на думці, що, можливо, справа не тільки в часі. Може,
Про кризу фентезі та лінивих авторів!)
Дякую вам, читачі Фейрії! На мій погляд, міфологічне фентезі зараз — жанр, який не надто користується популярністю. Так буває після великих сплесків і сильних, об'ємних історій, що мають неабиякий успіх. І справді, що
Письменницький щоденник № 1
✨ВСІМ ПРИВІТ☺️ Хотів поділитися тим, над чим зараз працюю. Назву цю серію блогів "Письменицький щоденик" і буду кожному такому блогу присваювати номери) Практично весь свій вільний час, якого, на жаль, не так
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше