День захисників та захисниць України

Слава Україні!

 

Сьогодні свято для українців важливіше ніж Новий рік чи власне день народження. І якщо в попередні роки я бачила купу реклами "привітай свого мужчіну чашкай і трусамі". Знецінювання наших захисників, приплітання совковщини, бо вітають навіть в школі. Це все не цінності...

 

А я дякую усім тим, хто зараз на передку захищає нас і лікує наших Героїв. Хто їздить по гарячих містах з гуманітаркою або евакуаційним автобусом. Дякую тим хто причетний!

 

А в Устини Цаль є гарна підбірка книг про Героїв. Клікай і читай❤️

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Вірджинія Хоуп
14.10.2022, 16:41:29

Героям слава!
Приєднуюсь до ваших вітань. Коли війна скінчиться ми всі будем інакше дивитися на це свято. Хоча, вже дивимось інакше, серйозніше.
Хай Україна й ті хто вже спочивають після останнього бою бережуть наших захисників і захисниць ❤️
І дякую за підбірку

avatar
Устина Цаль
14.10.2022, 16:14:07

Дякую за згадку добірки і за цей допис, він дуже важливий!❤️

Інші блоги
Вона на ринзі ...
- Захар. Я чесно не знав, блін, хотів бабла підняти. - з ходу зустрів мене директор. Останнім часом я клуб закинув, довірив йому. - Кажи. - Я домовився за бій дівчат. - Хто дозволив? - запитав я, піднявши очі
Трохи суму...
Сьогодні дізналася, що Букнет покинули дві чудові авторки, що підтримували та надихали мене протягом тривалого часу – Ева Роман і Діана Козловська. Знаю, що вони продовжують творчий шлях, але все одно сумно, що не буде
Пошта - неочікувана актуальність
Привіт ❤️ Я тут перечитувала текст, який готую до публікації, і зупинилася на одному уривку. У світлі останніх подій він раптом став для мене кумедним — попри всю серйозність ситуації, як у книзі, так і в реальному
Нарешті я це зробила !
Місяць я писала, писала і нарешті дописала !.. Ні, не книгу ! Лише 31 розділ "Вартової трояндових воріт". Але краще робити довго та погано ніж не зробити взагалі. 31 розділ Дякую тим людям, які продовжували читати
І хто він взагалі такий?
Моє мовчання братові, схоже, сподобалося. Він сприйняв його за ознаку покірності, що вважається головною чеснотою таринських жінок. Надір навіть заспокійливо посміхнувся і спробував мене втішити: – За умовами контракту,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше