Знижки дня)))

Автор: Юліанна Бойлук / Додано: 27.09.22, 18:48:22

Привіт, мої милі))))

Пшспішаю повідомити, що залишилося лише кілька годин до завершення знижок. Купіть улюблені книги дешевше:

Заміж за короля

Я виходжу заміж за короля - найсимпатичнішого і найбажанішого нареченого всіх Об'єднаних Королівств, у якого я колись була закоханою. Шкода лише, що я, маркіза Аріелла Мішельє, уже заручена з іншим, а заміж за короля виходить моя сестра-близнючка Аліанда, яка зламала обидві ноги напередодні заручин. Мати вирішила цю проблему, змусивши мене замінити сестру до її одужання. Так що тепер я відправляюся у розкішний палац, де маю навчитися бути королевою і допомогти королю відкрити своє серце, яке, кажуть, закам'яніло після нещодавньої трагедії. Але я не хвилююся, сміливо крокуючи до своєї мети. Головне, щоб не втрутилося кохання!

Нахаба в моєму будинку

Знявши обручку я вирішила влаштувати власне життя, як мені заманеться. Я знову міс. Я знову вільна і в нові стосунки ні ногою. Новим буде лише будинок. Мені так здавалося. Я знайшла те саме місце, той самий затишний куточок, який на мене чекав в моїх мріях. Тепер мрія, стала реальністю. Я письменниця, яка нарешті може сісти за написання нового бестселера… Чи є у мене ідея? Є! Бо те, що зі мною сталося, можна прочитати лише в книгах. Нахаба, якого я зустріла – наче зійшов з аркушів  роману. Він мене дражнить, і я хочу його прибити… і в ту ж саму мить, кинутися в його обійми.
 

Містянка

У кожного міста є своя Душа, котра живе стільки, скільки існує саме місто, і зберігає всі його таємниці. А кожна Душа міста має своїх охоронців, що покликані захищати її та усіх мешканців від сил Зла. Охоронці народжуються звичайними дітьми, зростають поряд зі своїми ровесниками, ходять до школи, бешкетують і закохуються... Аж поки одного дня вони не зрозуміють, що під одягом у них уже ростуть крила...

 

Ставка на принца

Аделіна дізнається, що її вирішили видати заміж за герцога старшого від неї у два рази. Щоб уникнути цього шлюбу, вона укладає угоду - якщо закохає в себе уже зарученого принца, то весілля не буде. Роблячи ставку на принца, дівчина не знала, що вплутується у придворні інтриги, боротьбу за владу, небезпеки, любовний трикутник, а її саму охопить несподіване кохання. Кому належатиме престол та за кого вийде заміж Аделіна: за старого герцога, принца, чи коханого?

Приємного читання))))

5 коментарів

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Ема Ноель
27.09.2022, 21:35:56

Дякую ❤️ Гарно описано)

Дякую за згадку!

avatar
Холод Влада
27.09.2022, 20:42:54

Круто! Дякую за знижки!

avatar
Анна Харламова
27.09.2022, 20:27:54

Смачно!!! Зорепад гарних книг за знижкою. Дякую люба за згадку про Нахабу)

avatar
Мар'яна Доля
27.09.2022, 19:56:52

Дякую за знижечки!