Якою має бути сучасна казка? + Анонси казок.

Автор: Дмитро Мельник / Додано: 22.09.22, 21:44:47

 

Як початківець в жанрі казки, зіткнувся з проблемою. Я не знаю, якою має бути сучасна казка. Які в ній мають бути компоненти, і що там обов'язково має бути. Тому звертаюсь до Вас, шановні читачі, кому подобаються казки, або хто любить читати до своїх діточок. Хочете коментуйте тут, під цим дописом, хочете, пишіть під казками, якщо будуть конкретні пропозиції до казок.

В будь-якому разі, коментувати буде корисно, і слідкувати хоча б за чимось також, бо тоді ви не пропустите нових оновлень. Інформація про казки з'явиться і під цим дописом і в коментарях до самих казок. 

З нетерпінням чекаю на коментарі та вподобайки. 

Якщо що, то я адекватно реагую на критику, і на похвалу також. Тому не соромтесь коментуйте і не дуже вдалі моменти в казках, і дуже гарні.  

Так, можливо Букнет не найкраще місце для такого жанру, і на одній сторінці з ймовірними творами 18+ можливо казки також розміщувати не потрібно. Проте мені чомусь не хочеться вести сто сторінок для того, щоб розділити цільову аудиторію. Саме тому мої казки будуть тут. Поки що в одній книзі без розділення.

2 коментаря

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Сакуура
22.09.2022, 22:22:26

Тут не тільки твори еротичного характеру, є і олдскул фентезі, і сатира, і антиутопія, фантастика.
Тож публікуйтесь, нехай казки знайдуть свого читача)

Сакуура
25.09.2022, 21:03:29

Дмитро Мельник, Домовилися!

avatar
Дмитро Мельник
22.09.2022, 21:48:36

Отож, продовження історії про Слоника Туп-тупа в печері мамонта буде в неділю увечері. Якщо все буде гаразд, то можливо почнеться наступна частина пригод Туп-тупа, адже після зустрічі з іншими слонами, йому найбільше кортить дізнатись чого в нього єдиного серед усіх слонів, фіолетовий хобот. Чи дізнається Туп-туп таємницю свого хобота?