Новини

Слава Україні!

 

Мали з сестрою на двох чотири наплічники, візок і трійко дітлахів. Таким табором повезли дітей на море та не просто на море, а в Бать-Ям. Моя свекруха каже "руське гетто" і так воно і є, чути той язик скрізь і всюди, хоч живуть тут з різні слов'яни. Спершу було лячно що той во, але навіть своїх зустріли, українців, які почули. від нас солов'їну. Опинились ми тут не просто так, а саме через вище зазначену особу. Привезли дітей познайомити.

 

Графік не обіцяю та покидати вас не збираюсь, тож нова глава вже є, бігцем читати)

 

А поки я мащу обгорілу спинку алое, пішла писати далі❤️

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Інна Камікадз
22.09.2022, 19:14:46

Я вам заздрю)) Але то біла заздрість! Просто я на море хочу))) Відпочиньте і за мене))

Стася Павлів
22.09.2022, 23:01:27

Інна Камікадз, З дітьми то не відпочинок, а відрядження;) але море дійсно чудове❤️
Скупаюсь за кожного, хто в цьому році не попав)

Гарного відпочинку )

Стася Павлів
22.09.2022, 18:11:54

Оксана Мрійченко, Дякую❤️

avatar
LiubovV
21.09.2022, 23:31:04

Героям Слава! Дякую, що і нас не забуваєте та даруєте можливість як подорожувати так і відволікатись. Гарного вам відпочинку!

Стася Павлів
21.09.2022, 23:48:37

Любов Віщак Кропива, Дякую❤️
Мирного неба!

Інші блоги
✨✨✨мої золоті фантазії ✨✨✨
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні у мене особливий день. Я з радістю приєднуюся до літературного флешмобу ✨✨✨Золоті фантазії✨✨✨, який, до речі, є першим таким заходом для нашої чудової авторки ❣️ Віккі Грант! ❣️Дуже
Вона на ринзі ...
- Захар. Я чесно не знав, блін, хотів бабла підняти. - з ходу зустрів мене директор. Останнім часом я клуб закинув, довірив йому. - Кажи. - Я домовився за бій дівчат. - Хто дозволив? - запитав я, піднявши очі
Трохи суму...
Сьогодні дізналася, що Букнет покинули дві чудові авторки, що підтримували та надихали мене протягом тривалого часу – Ева Роман і Діана Козловська. Знаю, що вони продовжують творчий шлях, але все одно сумно, що не буде
Пошта - неочікувана актуальність
Привіт ❤️ Я тут перечитувала текст, який готую до публікації, і зупинилася на одному уривку. У світлі останніх подій він раптом став для мене кумедним — попри всю серйозність ситуації, як у книзі, так і в реальному
Нарешті я це зробила !
Місяць я писала, писала і нарешті дописала !.. Ні, не книгу ! Лише 31 розділ "Вартової трояндових воріт". Але краще робити довго та погано ніж не зробити взагалі. 31 розділ Дякую тим людям, які продовжували читати
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше