Цікава історія про трьох

Автор: Аделіна Янг / Додано: 19.09.22, 17:50:49

Слава Україні!

Як гадаєте, коли в одному будинку селяться двоє чоловіків і жінка, бути біді? Можливо, не одразу. Однак коли ця жінка вагітна від одного з них, то проблем не уникнути. Сьогодні хочу розповісти вам про неординарну історію сурогатної мами Аліси і двох мужчин, які є кандидатами на роль батька її дитиниТроє в будинку, не рахуючи дитини

Отож, знайомтеся:

Діма —  ресторанний критик, дружина якого потрапила в автомобільну катастфрофу й після цього він ніяк не може розпочати нове життя. Саме це приводить його до рішення скористатись послугами сурогатного материнства.

Макс, на перший погляд, веселун і бешкетник, але насправді дуже відомий художник, який приховує своє справжнє імʼя. Його не визнає власна сім'я, саме тому він хоче дитину, яка любитиме та прийматиме його справжнім.

Аліса ж пішла на цей крок, щоб заробити грошей для себе та своєї донечки Єви, аби нарешті переїхати від батьків.

Але що звело їх усіх в один будинок, а головне - що станеться, коли всі почнуть спілкуватися ближче? Ловіть уривочок та ходіть читати:

 — Руки забери, — сказав Дмитро до Максима.

 — І не подумаю, — той задерикувато посміхнувся. 

— Це ти забирайся геть від моєї дитини! 

— Вона ще нічия, — пискнула я. — Ви ж чули, треба зробити аналіз на батьківство…

— А до того вона вважатиметься моєю, — заявив Дмитро. — Бо контракт із Алісою підписав я, а тебе там і близько не було. Так що прийдеш після пологів, здаси кров і заспокоїшся. 

— Ага, так я вас і відпущу. Ти зараз дівчину на літак і дременеш кудись за кордон. Думаєш, як у тебе багато грошей, ти можеш красти чужих дітей? 

— Досить! — вигукнула я, з силою вириваючи свої долоні з рук обох чоловіків. — Ви мені вже набридли, обоє! Між іншим, я вагітна, мені нервувати не можна! 

Здається, мені вдалося трохи привести їх до тями.  Але Дмитро тут же знову взяв ініціативу в свої руки. — Добре, — холодно сказав він. — Якщо ти так боїшся, що я втечу з Алісою за кордон, то можеш оселитися з нами, щоб переконатися, що ми нікуди не збираємося виїздити. Місця у мене вистачить.  

Анотація до книги "Троє в будинку, не рахуючи дитини"

Рішення стати сурогатною матір'ю далося мені нелегко. Але я так мріяла мати власне житло для доньки, яку виховую сама. Тільки хто ж міг подумати, що ситуація вийде з-під контролю, і з'явиться відразу двоє чоловіків, які претендуватимуть на батьківство ще ненародженого малюка? І що мені доведеться дев'ять місяців прожити з ними під одним дахом? А тут ще й колишній дізнався про моє становище і погрожує відібрати доньку.
Але я впевнена, що мені вдасться не лише подолати всі перешкоди, а й зустріти своє справжнє кохання. Тільки як зробити правильний вибір, коли кожен із цих двох стає по-справжньому близькою людиною? Хай обирає серце...

А якщо ви все ж шукаєте класичну історію попелюшки, але в новій інтерпретації, то запрошую вас заглянути до моєї новинки, перші глави якої вже опубліковані на сайті!))

Вам полюблять нові герої, до яких я уже прикипіла всією душею!)

Анотація до книги "Легенда для боса"

Вероніка отримала роботу за чужим резюме. Замість того, щоб заперечити, вона погодилася, а згодом вигадала свою легенду, в яку й сама повірила. Повірили всі, тільки не бос. Захар – нахабний та самозакоханий. Він не терпить брехні й незрозумілого покровительства. Тож тепер дівчині потрібно зробити усе, щоб її секрет залишився нерозкритим.

Обіймаю вас усіх та бажаю гарного вечора!

Щиро ваша, Аделіна Янг!

7 коментарів

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти

Дякую! Уже читаю!

Інтригуючі історії. Дякую за рекомендацію!)

Аделіна Янг
19.09.2022, 21:07:23

Неталі МакКензі (Netaly McKenzie), Дякую, що не пропустили)

avatar
Ліна Алекс
19.09.2022, 20:34:42

Цікаво))

Аделіна Янг
19.09.2022, 21:07:15

Ліна Алекс, Заходьте)

avatar
Анна Харламова
19.09.2022, 20:20:30

Смачна книга. Дякую.

Аделіна Янг
19.09.2022, 21:07:09

Анна Харламова, Дякую, що заглянули.

Дякую за рекомендацію, люба! )) І знову спокушаюся на твою "Легенду для боса" )) Ех, де взяти часу на читання? )) Натхнення!

Аделіна Янг
19.09.2022, 18:43:27

Оксана Мрійченко, Сонечко, в мене та ж проблемка))) у мене вагон твоїх книг які хочу прочитати, але планую взяти невдовзі відпустку))) буду читати, дивитися на осінній дощ і плакати)

avatar
Мар'яна Доля
19.09.2022, 18:18:59

Дякую за такий класний відгук про нашу книгу! Натхнення вам і успіхів вашій новинці!

Аделіна Янг
19.09.2022, 18:35:32

Мар, Взаємно! Щиро дякую!)

avatar
(Ivanka)
19.09.2022, 18:07:02

Дякую, Аделін)

Аделіна Янг
19.09.2022, 18:10:14

(Ivanka), Ходіть читати)