Italians Do It Better... Гайда перевіряти!

Автор: Софі Бріджертон / Додано: 18.09.22, 20:18:55

Ще одна історія з моєї валізки на переклад.

Чого тільки не придумають мангеттенські багатії!

Вони відомі своїми чудернацькими та збоченими смаками, й Тоні Соретті добряче приклав руку до цього міфу! Та інші не менш відомі частини свого тіла теж. Його не здивуєш покоївкою в білизні, мало того, він вже мав їх стільки... Буквально. Та він ще не зустрічався з Елізабет Болтон, яка лишила по собі найяскравіші враження на обличчі минулого господаря, що так необачно поліз до неї.

Вередливий та хитрющий плейбой-італієць та випускниця коледжу у злиднях, в якої завжди знайдеться для нього порція сарказму та зневаги. Мангеттен і Омаха, здається в них нічого спільного, та це лише на перший погляд... Il corno portafortuna - італійський амулет, який приносить удачу, та має вигляд стручка червоного перцю. Тож один мангеттенський хлопець найняв перчинку з Небраски, в якої вельми гострий язик. Так він точно здобуде щастя. Додайте до цього ще шалену сімейку, багацько несподіванок і гарячих сцен, приправлених італійською... Яскраву осінь вам гарантовано!

Друзі, щиро запрошую до знайомства з цією парочкою, яка часом дивує навіть мене!

Покоївка з привілеями

   

— В мене тут Джек тільки почав малювати Розу, май совість! — скрикнула я.

Зазвичай це не спрацьовує, але наші з Тоні суперечки завжди розвиваються за однаковим сценарієм — з підвищенням градусів поступово, аж до кульмінації. Посуд, до речі, ще ніхто не бив.

— У твоїй спальні також є телевізор.
— Як і у твоїй — ліжко. Відмінне місце для сьогоднішньої зупинки з крихіткою, яку ти підчепив.

Він не запам’ятовує їхні імена, потреби немає, проте моє схиляє у всіх можливих позах.

— Ліззі, не вередуй, — його голос заграв густим наполегливим невдоволенням.

О ні, саме цього він і хотів.

— Сподіваюся, у тебе не встане! І це зіпсує твій вечір так само як ти зіпсував мій! — несамовито прошипіла я, неохоче випроставшись, — доведеться поступитися, але його перемога гірчитиме моєю отрутою. Напевне.

— В мене завжди встає, — відбив Соретті, й по голосу було чутно, що він самовдоволено посміхається, — та раптом це станеться, постраждає твоя платня.

— І в скільки, вибач, ти оцінюєш свою ерекцію?..

 

0 коментарів

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти