Передплата і ще кілька богинь)

 

Вітаю, мої любі!

Сьогодні на мою книгу "Мама для принцеси" відкрито передплату. Спасибі всім хто придбав книгу і планує це зробити. Ви у мене найкращі читачі!)))

6_NQ8hnxuJiLfIXMPV1jHvBTfnQUzkYoT3gKWN5LdA_FeFbfdyc4uft9tb8_UmMTudAQyLqGs1Z9fL_MGLwM9VYLIbSK4XBRoXG-_a1RTgArotIUhsTnGGapyHWSAPj4NgJe_0c3tTmznkCGiSDK9Tv8wbZTabJdWNUtGSvaYgvijDBZvSK5uM7OIQ

 

Також хочу нагадати вам про флешмоб в якому беруть участь багато авторів. Ну і я в тому числі)))

Богиня_у_квадраті

Сьогодні розкажу вам ще про кілька цікавих книг!

 

Єва Райн

"Булочка для Рок-Зірки"

Нік Тигр ­–  мрія всіх дівчат і жінок. Гарний, мужній співак на сцені і – зовсім інша людина в житті. Особливо, якщо це життя не скупиться на купу кумедних і небезпечних пригод. А я – звичайна сіра мишка – і мріяти не могла, що опинюся поряд з ним. Що з цього вийде і хто виявиться справжнім тигром, а хто кошеням – розповість моя нова історія.

pu4yNDKteuvsCJjDRezJS3RAdUg-EqbWbFalwX4h_MvdvnQ7Ucwct69deZLbLOJ1SQqxEavB0ktS2oofZnLgSnFF0XQtQTDNOp0lA3mcIn_vc3oOJHOqf7-IXqXPSRUVVyWDeORAwAyOJljbdI7EEZs8rugkMqHVJmzOlsLgCT4cK6FxW3-TpKFgDw

 

Уля Сер

"Сусідка для боса"

Влада,головна героїня, працювала помічником боса і її звільнили через зайву вагу. Вона пішла жалітися до подруги і та запропонувала їй забити на все і поїхати на відпочинок. Так вони і зробили. А от далі розпочалося найцікавіше))

eU4z78jW2e-lsuLNWiH7pHa3scrI9mW6GSYsERhWeS6AoI36iml2jR4eE4H9ZL0f-ZC6ShoQjHR4ofAHJfd7vnOKafKQOhO-J3N3zY3eh8xXdwog5gjDtCeGLPEyM0OZzT24fKFpaAx3FCTipT_VcxlBMCWDP6AR2Hy7fn8HlSPdrnFBOnSlH37lYQ



 

Аміла Дан

"Смачного, бос"

Це історія про хорошу відьмочку, яка працює секретарем у фірмі по виготовленню взуття. Вона готова на все заради свого боса красунчика, котрий не обділений жіночою увагою. Та коли уваги стає надто багато, головна героїня йде на відчайдушний крок. Вона пече тістечко, яке мало б врятувати боса. Та чомусь все виходить з під контролю.. 

 

ly3BFzZVY3C688fXH0kgDKvt1TzA_Tgx2zCbwanrisB_u4mNcKBXs12UZzzd-Yusxp1Zj4caEhctmsohzgQRKewOGKtAeMRccB6jdW9FhO5OdkVPzZMDQ65eMez_CJOWN7BZDv5pWyVRAecBLc6EsoEqL6wZ4kwCPplqQFDdoXIFbFpXVV0YuZ7YaA

Ну як вам ця добірка богинь? Вони неймовірні, правда?))

Приєднуйтесь до прочитання цих книг. Не пошкодуєте)))

Ваша Уляна Пас!


 

8 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Алеся Лис
16.09.2022, 10:52:47

Вітаю з передплатою!!! Та дякую за рекомендації❤❤❤

Уляна Пас
16.09.2022, 12:28:07

Алеся Лис, ❤❤❤

avatar
Єва Райн
16.09.2022, 10:07:50

Дякую за рекомендацію моєї книги ❤️. Натхнення!

Уляна Пас
16.09.2022, 10:18:10

Єва Райн, Дякую❤️

avatar
Ема Ноель
14.09.2022, 20:48:18

Гарних продажів і натхнення ❤️

Уляна Пас
14.09.2022, 20:58:06

Ема Ноель, Дякую❤️

avatar
Міка Стів
14.09.2022, 14:42:43

Дякую за новини!)))

Уляна Пас
14.09.2022, 20:57:57

Міка Стів, ❤️❤️❤️

avatar
Аміла Дан
14.09.2022, 14:35:01

Безмежно вдячна)))

Уляна Пас
14.09.2022, 20:57:52

Аміла Дан, ❤️❤️❤️

avatar
Ганна Зюман
14.09.2022, 14:13:10

Великих продаж та море читачів (*˘︶˘*).。.:*♡

Уляна Пас
14.09.2022, 20:57:46

Ганна Зюман, Щиро дякую❤️

avatar
Тая Стрельцова
14.09.2022, 14:11:14

Красуні!

Уляна Пас
14.09.2022, 20:57:37

Тая Стрельцова, ❤️❤️❤️

avatar
Олена Блашкун
14.09.2022, 14:09:53

Смачні дівчатка)))

Уляна Пас
14.09.2022, 20:57:30

Олена Блашкун, Так і є❤️

Інші блоги
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Найчесніший опис моєї книги!
ККартинка клікабельна!
Підтекст доброго людського призначення
...Квітучий ранок… Він у псилогічному зв'язку із усим, що прожито… Із молодістю, втраченою назавжди… Наче підтекст доброго людського призначення. Підтекст концептуальний, необмежений ніякими «дільницями»
Новий розділ!
ШОСТИЙ розділ! Ціла серія коротких романів у стилі Black Mirror. І ось ДРУГИЙ роман — «Люсіль» — уже в процесі публікації! Додавайте до своїх бібліотек!
Яку книгу ви ніколи б не написали?
Хай. Ми часто говоримо про те, що любимо читати. Хтось обожнює дарк-романи. Хтось — детективи. Хтось — скло, трагедії та історії, після яких треба дивитися в стіну й думати про життя. Але сьогодні мені цікаве інше питання.
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше