Нова історія

Певний період тишини, безліч питань, відповідь на які "Уже скоро"... І ось нарешті народилася ще одна історія. Книга, ідею якої я виношувала дуже довго та все ніяк не наважувалася оживити. Герої, разом з якими я плакала і раділа пропускаючи їх переживання крізь себе. Історія, назва якої змінювалася тричі і одним махом стиралися майже цілі глави. Історія, головний герой якої ніяк не хотів вписуватися у рамки мого розуміння і не приймав мого сценарію. Зрештою, я залишилм його таким, як він хотів. Одне слово Камінь. Холодний і бездушний. Може захистити від пронизливого вітру. А може і розчавити... без вагань і пояснень. Та що з ним буде, коли прийде любов?

Камінь. Євгенія Чернюх 

 

Уже на сайті. Читайте і насолоджуйтеся))) 

 

 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Оля Пасічник
10.09.2022, 21:53:21

Щось так закрутилася сьогодні, що анонсування пропустила.І коли нарешті вже прочитавши початок, зрозуміла, що анонс я не бачила, як так? А все є, тільки ще ніхто не спромігся написати хоч слово. Книга інтринуюча, як і назва, як і сюжет. Надіюсь, що сподобається шанувальникам Твоєї творчості ще здобудеш нове коло читачів! Успіху!

Євгенія Чернюх
11.09.2022, 01:51:04

Оля Пасічник, Щиро дякую))))

Інші блоги
-1 заморожена історія
Я знаю... Я ВСЕ знаю... Бо я і є на вашому місці... Вона - проста дівчина з України, живе своїм самим буденним життям... проте, в її душі, ще з 2022 року грає "Fake Love". 2024. Вона попри все купляє альбом свого кумира. Чекає його
А Ви кохали?
Цього разу Я напишу комент останній. В ви кохали? Любили по справжньому? Я розумію що це тема не для всіх. Але розкажіть свою історію.
дві з половиною години
Вітаю! До нового розділу Другої Хуртовини залишилося 2.5 години. Я поставив це на автопостинг, тож не хвилюйтеся, усе буде (звісно, якщо БН не почне викабенюватися) А я тут просто залишу вам картинки (не усі, звичайно)
Ви читаєте одну книгу чи кілька одночасно?
Я от майже ніколи не можу обмежитися однією. В мене постійно лежить стосик всякого на тумбочці, купа всього в телефоні. Іноді добрих 10 хвилин йде тільки на те, щоб вирішити, що читати. Чи це нетерплячка, чи щось ще -
«лялька без очей» завершена.
Вітаю! Сьогодні «Лялька без очей» завершена. Останній розділ опубліковано, і ця історія нарешті стала цілісною. Я хочу подякувати кожному, хто був поруч увесь цей шлях. Тим, хто читав кожен новий розділ. Тим,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше