Додано
10.09.22 12:22:59
Нова історія
Певний період тишини, безліч питань, відповідь на які "Уже скоро"... І ось нарешті народилася ще одна історія. Книга, ідею якої я виношувала дуже довго та все ніяк не наважувалася оживити. Герої, разом з якими я плакала і раділа пропускаючи їх переживання крізь себе. Історія, назва якої змінювалася тричі і одним махом стиралися майже цілі глави. Історія, головний герой якої ніяк не хотів вписуватися у рамки мого розуміння і не приймав мого сценарію. Зрештою, я залишилм його таким, як він хотів. Одне слово Камінь. Холодний і бездушний. Може захистити від пронизливого вітру. А може і розчавити... без вагань і пояснень. Та що з ним буде, коли прийде любов?
Уже на сайті. Читайте і насолоджуйтеся)))
Євгенія Чернюх
632
відслідковують
Інші блоги
Я знаю... Я ВСЕ знаю... Бо я і є на вашому місці... Вона - проста дівчина з України, живе своїм самим буденним життям... проте, в її душі, ще з 2022 року грає "Fake Love". 2024. Вона попри все купляє альбом свого кумира. Чекає його
Цього разу Я напишу комент останній. В ви кохали? Любили по справжньому? Я розумію що це тема не для всіх. Але розкажіть свою історію.
Вітаю! До нового розділу Другої Хуртовини залишилося 2.5 години. Я поставив це на автопостинг, тож не хвилюйтеся, усе буде (звісно, якщо БН не почне викабенюватися) А я тут просто залишу вам картинки (не усі, звичайно)
Я от майже ніколи не можу обмежитися однією. В мене постійно лежить стосик всякого на тумбочці, купа всього в телефоні. Іноді добрих 10 хвилин йде тільки на те, щоб вирішити, що читати. Чи це нетерплячка, чи щось ще -
Вітаю! Сьогодні «Лялька без очей» завершена. Останній розділ опубліковано, і ця історія нарешті стала цілісною. Я хочу подякувати кожному, хто був поруч увесь цей шлях. Тим, хто читав кожен новий розділ.
Тим,
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЩось так закрутилася сьогодні, що анонсування пропустила.І коли нарешті вже прочитавши початок, зрозуміла, що анонс я не бачила, як так? А все є, тільки ще ніхто не спромігся написати хоч слово. Книга інтринуюча, як і назва, як і сюжет. Надіюсь, що сподобається шанувальникам Твоєї творчості ще здобудеш нове коло читачів! Успіху!
Оля Пасічник, Щиро дякую))))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати