Книга яка дає відповідь на філософію Нітше

Фрідріх Нітше приніс у культуру. Таке поняття як егоїзм, і популяризація людини як центральної особи.

Назвав він це надлюдина. По своїй суті це стало виходом, для людини, бо в такому разі вона отримує контроль над власним життям. Але якщо подивитися на ситуацію в глобальному масштабі, то ми отримуємо філософію за якою, кожна людина стає певним самостійним центром влади, який збирає свою аудиторію, і має своїх прибічників. Але з точки зору глобального центру влади, це є послабленням, впливу глобальної влади, і взагалі здатності впливати на людину своїм авторитетом. Наявність багатьох світоглядів, роз'єднує людей і може стати причиною протистояння між ними. Це ті культурні питання які появляться згодом на культурній арені світу. І книга "Життя. Буття. Перечитуючи новий заповіт, створюючи душу ангела" є певним аргументом, для протиставлення філософії Нітше, говорячи "А що буде із людством?"

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

І як зберегти баланс між благом людства, і благом окремої людини.

Інші блоги
Чи важко вам даються сцени 18+?
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
Плацкартний вагон. Роман і Соломія опинилися
навпроти одне одного. У них немає нічого спільного, окрім квитків на потяг. Роман звик керувати власним життям, Соломія — сподіватися лише на себе. Він опинився там випадково, чи це була доля? Роман намагається
Talis est Obsessio: солона мить✨
Вітаю, друзі! Новий розділ уже на сайті! За традицією: статичний колаж подаю нижче, анімований уже у моїх reels Естефанія пискнула, коли хвиля вкрила її коліна, кидаючи бризки на сорочку й руки. Кінчики волосся
Єдина Знижка в передплаті
Вітаю!!! Сьогодні 27.06 діє єдина ЗНИЖКА в передплаті на моє любовне фентезі Хто сказав, що відпущу? Після зради коханого Джеслін їде до столиці, куди її запросили на роботу асистенткою відомого мага-науковця Барстона.
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше