#герой_у_реальному_житті Марко

Флешмоб від Лоре Лея



Знайомтесь - Марко.

Він живе у книзі "А якби я тебе не зустріла!?"  Уляни Червоної. І він не головний герой.

Марко цілком виправдовує своє ім'я. Він і по пеклу за потреби поскаче (або хоча б по танцмайданчику), і з чортами потягається (підозрюю переважно чортицями), і взагалі на всі боки красень (байдуже, що на міні-купері, Марко вище за умовності та кліше про мужніх чоловіків на позашляховиках).

Саме головне в Мару - він прекрасний друг. Друзяка. Дружбанище! Той, хто поряд зі школи, хто завжди підтримає, скаже потрібні слова, покотиться за пів міста в улюблену кав'ярню, відвісить мотиваційного копняка, скаже навіть неприємну правду.

Кожному потрібен свій Марко! Гарантую це. НЕ ДЛЯ СТОСУНКІВ! Марка потрібно не кохати, а дружити його звідси й до самої пенсії, аби старими пердунами згадувати усі свої витівки. Відвішувати йому підпотиличники, ржати над двозначними жартами і обговорювати його колишніх дівок (тема на дві дисертації мінімум).

Марк - красень, ловелас і просто золотко. Якби я зустріла його в житті, ми б точно стали приятелями, разом обирали кращий лагер, дивились якусь тестостеронову бабуйню і вдавали брата з сестрою, аби йому було зручніше клеїти красунь.

Книга Уляни Червоної просто полонила мене теплою, яскравою атмосферою і фактурними героями. Після декількох сторінок прочитаного залишається чудовий, м'який присмак домашніх коржиків, м'ятного чаю і літного світла.

А Марк - то такий чувак, котрий чіпляє з перших абзаців. Він не ідеальний, справжній і живий. Часом поре і несе дурню, може щось бовкнути про груди головної героїні або чийсь зад. Але на бога! Він просто тепла булочка з сонячними зайчиками (і занадто високою самооцінкою).

Ласкаво прошу вас причаститеся до світлої історії із темною обгорткою!




_____________________________________________
Флешмоб #герой_у_реальному_житті.

Про що йдеться?

Пропоную познайомити одне одного з улюбленими героями книг колег. Всі ми читаємо одне одного, і напевно маємо фаворитів. Тож давайте поділимося своїми емоціями від прочитання?

Ідея така:

1) Беремо 1 персонажа книги, (бажано не своєї, але можна і так, якщо сильно вже кортить!) та розказуємо в блозі, чому саме Вам б хотілось зустріти його в реальному житті.

2) Естафету передаємо автору книги, героя якої Ви описували і залишаємо посилання на саму книгу, щоб її було просто знайти.

3) В назві блогу робимо помітку #герой_у_реальному_житті та ім'я героя, щоб ми не загубили одне одного - учасників флешмобу.

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лоре Лея
08.09.2022, 19:56:21

Клааас, так описала, що вже точно біжу читати про того Марка)))?

Показати 3 відповіді
Ал Бєлко
08.09.2022, 22:05:17

Лоре Лея, Хах! У самої бібліотека пухне на очах. Чому я маю сама мучитись муками вибору? Так нас уже двоє)))

Інші блоги
Не залишити своїх
Сьогодні о 18:00 виходить нова глава «Хоругви Землі» Шахти колонії повільно перемелюють усіх, хто в них потрапляє. Тут кожен день схожий на попередній, а втома давно стала частиною життя. Але навіть у такому місці
Що в першу чергу приваблює вас як читача?
Коли ви бачите нову книгу, що викликає у вас бажання її прочитати - назва, обкладинка, анотація чи теги? У мене так: 1. Назва 2. Теги 3. Далі - або анотація, або відразу читаю перший розділ. Багато хто вважає обкладинку
Культура спілкування...
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
Землянка по знижці - кусь для всіх, хто вагається)
Красотульки, залишаю шматочок для тих, хто ще не вирішив, читати чи ні))) https://booknet.ua/book/zemlyanka-po-znizhc-b451809 Торн, який усе ще виглядав злегка пом’ятим, але вже не таким наляканим, обережно підтягнув її назад, ближче до
Продовження Бестселера - Рейвенкрофти! Спокуса...
Мої любі, ось той самий бестселер, який ви полюбили, має продовження. Рейвенкрофти повертаються — і цього разу в центрі історії найнебезпечніший із братів, лорд Лоренс. А його Спокуса… має бурштинові очі та ніж у чоботі)) (Уперше
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше