#герой_у_реальному_житті. Евелін Октар

Привіт)

Дуже сподобалась тема з флешмобом #герой_у_реальному_житті, тож я вирішила спробувати.

 

Книга Буяни Іррай "І зло має душу".

 

7p5NDJ-_wc5OWqjfpwifQl0Fttafj09j_4cDlZaRLhqy0iCd8rRQy5SyEms2Lc1vynVTc0IbUPoYp-7B06qPg2YMe60QOvuLkV_iPgqWi-_kXQNhQJ6galSE10B-jSBeB5Nge2exL7RD68xkMvMvoH9CcquXZFYY2PxV-246iKmsTM3XcMmEvNe1JQ

 

Хочу познайомити вас з Евелін - донькою могутнього роду Октар. Дівчиною, що часто, досить необдумано користувалася впливом своєї сім'ї, за що отримала ненависть.

 

Чому саме я б хотіла зустрітися з нею в житті? Поясню.

 

Евелін дуже мені імпонує характером. В моєму житті часто так складалося, що мене ображали, а я не могла дати відсіч. Евелін інша. В неї стійкий характер, вона може дати відсіч кривдникам. Однак звертаємо увагу чому вона такою стала.

 

Як би батько правильно порозумівся й розповів хлопцям, чому саме йому довелося привести Евелін до їх сім'ї. Можливо її б не ображали. 

 

Головну героїню просто змусили випускати пазурі й мати твердий характер. Вона одна протистоїть усьому світу (далі не буду говорити, спойлери). 

 

Хотіла б я мати таку ж подругу в житті, як Евелін. 

 

Більше про неї можна дізнатися у книзі Буяни с:

 

________________________________________________________

 

Флешмоб #герой_у_реальному_житті.

Про що йдеться?

Пропоную познайомити одне одного з улюбленими героями книг колег. Всі ми читаємо одне одного, і напевно маємо фаворитів. Тож давайте поділимося своїми емоціями від прочитання?

Ідея така:

1) Беремо 1 персонажа книги, (бажано не своєї, але можна і так, якщо сильно вже кортить!) та розказуємо в блозі, чому саме Вам б хотілось зустріти його в реальному житті.

2) Естафету передаємо автору книги, героя якої Ви описували і залишаємо посилання на саму книгу, щоб її було просто знайти.

3) В назві блогу робимо помітку #герой_у_реальному_житті та ім'я героя, щоб ми не загубили одне одного - учасників флешмобу.

Автор флешмобу Лоре Лея - блог.

 

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Корнелія Гот
08.09.2022, 15:00:59

Цікавий блог і книга гарна. Забрала до бібліотеки)

Додала до бібліотеки, почитаємо))

Марго Рудніченко, Вам має сподобатись, книга чудова с:

avatar
Буяна Іррай
08.09.2022, 13:10:13

Ого! Неочікувано. Дякую за рекомендацію. Правда ви таки трохи наплутали мій сюжет з мангою. У неї один брат, котрий з самого початку знав причину її перебування у будинку) В сімейних відносинах не було таємниці, батько трудоголік, брат вередун. Дівчинка прагнула уваги та любові, але від цих двох її не дочекаєшся. От і спаршивився її характер. Втрата двох матерів додала психологічної травми, через що життя інших людей в її очах почало мати ціну. Така собі меркантильна панянка.

Ще раз дякую за згадування! Бачу ви теж взялися за перо. Успіхів та натхнення!

Показати 2 відповіді
Буяна Іррай
08.09.2022, 13:42:49

Катаріна Олександрівна, Щиро дякую!

avatar
Лоре Лея
08.09.2022, 06:35:13

Клаас))) Забрала нову книжку собі до бібліотеки) Обожнюю неоднозначних героїв, особливо неоднозначних поганців) Іноді наївних та милих пуцвіріньків, що на все дивляться через рожеві окуляри, забагато) Дякую за рекомендацію)))

Лоре Лея, Погоджуюсь. Евелін зовсім інша, через низку обставин давно зняла свої рожеві окуляри.

avatar
Лара Роса
08.09.2022, 08:18:08

Я читала цю книжку! Захопилась! Героїня - вогонь! І хто там ще справжнє зло, якщо розібратись)

Лара Роса, Сама назва говорить вже за себе. Героїня їй відповідає))

Інші блоги
Чому саме Едді Домбровскі став героєм моєї книги
Під час першого проходження Silent Hill 2 Едді Домбровскі легко недооцінити. На тлі Джеймса, Марії чи Анджели він здається дивним, незграбним і навіть трохи карикатурним. Повний хлопець, який постійно нервує, жартує невпопад
Просити? Це як? На череві перед нею повзати?
— Обернися і поїж! — командую їй. — Не збираюся їсти сире м’ясо! Його треба приготувати! — обурюється вона. — Навіщо готувати те, що й так смачне? — щиро дивуюся. — Воно — сире! —
Як найняти кілера в даркнеті?
Приблизно тиждень мені знадобився, щоб зрозуміти, що і як тут влаштовано. Тож є два варіанти знайти «виконавця». Перший — просто розмістити оголошення на форумі. Так, усе виявляється так просто! Якщо тебе вже
Роман з шефом
Багато хто вважає, що стосунки на роботі, це ознака непрофесійності. А якщо твій шеф цікавий співрозмовник? А якщо твій шеф невимовно гарячий? І до того ж пропонує пообідити разом? Дівчата, ви би встояли? Читайте у Розділі
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше